Zmizely mi na poradně příspěvky

Od: Datum: 21.11.13 10:45 odpovědí: 3 změna: 21.11.13 12:27
Zdravim,
nejsem sběratel bodů který by psal do všech dotazů příspěvky OFFtopic a najednou mi počítadlo skončilo snad o dvě stovky příspěvků zpátky. Co se děje? Dělala se nějaká debordelizace nebo si na mě zasedl skript fóra? Jinač. . . jde o prd, jen jsem chtěl vědět jestli jsem sám komu se to stalo.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.11.13 11:11
Otázka je, kdy jsi ty "změny" zpozoroval?
Od tvé regístrace máš 1104 odpovědí, z toho 178 ohodnocených. Ovšem za posledních 365 dní máš 990/158. Podívej se na http://m.poradte.cz/statistika-uzivatelu/
Takže je tam rozdíl 114/20 teda odpovědi a hodnocení, které jsi získal před 365 dny. Pokud dnes ne/odpovíš a ne/budeš ohodnocený, zítra to bude zase jinak.
doplněno 21.11.13 14:08: Jak píše clayman, mnozí jsme byli v TOP10, pak přišli mladí dravci s dostatkem času, apetitem na ohodnocení...
Ti víceletí, teda délesloužící, už vědí jak je těžké dát kvalitní radu, a udržet se.
Jen po čase je počty a umístění přestanou zajímat. Uvidíš po pár letech na sobě.
Datum: 21.11.13 11:56
Ááhá tak odtud vítr fouká ušlo mi že to je statistika za 365dní. Myslel jsem že to je celkový počet příspěvků. Tak to už jsem tu víc jak rok. Sakra to to uteklo.
Datum: 21.11.13 12:27

ted to teprve bude zajimave, zda budes drzet krok s tim co bylo pred rokem nebo se budes "propadat" *palec*

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.