Žádost o ban - jh11

Od: Datum: 16.09.13 17:07 odpovědí: 14 změna: 16.09.13 19:52

Ahoj admine,

tímto chci požádat o zablokování uživatele s přezdívkou "jh11" za časté porušování pravidel Z1 (odpovědi buď absolutně nesmyslné, nebo nekvalitní (nedostatečné znalosti dané problematiky)) a Z2 (už to ani nehlásím syslům, určitě mají dost jiné práce) - namátkou třeba toto:

https://www.poradte.cz/pocita…talovat-novy-notebook.html#11
https://www.poradte.cz/pocita…/26430-jaky-novy-pocitac.html
https://www.poradte.cz/pocita…otebok-fialova-obrazovka.html
https://www.poradte.cz/pocita…buntu-linux-tak-na-h-o.html#6

administrátor uzavřel tuto otázku
pardon, bylo by to dlouhý a nekonstruktivni
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.09.13 17:28

Takových, co dávají rádobyvtipné rady nebo předstírají debilitu, je bohužel více.

Snad se admin "pochlapí";).

Datum: 16.09.13 17:29

odkazy jsem si přečetl a nic až tak hrozného tam není. Pánové tolerujte se, nebuďte vztahovační. Škodí to vám i jiným. Oba jste Ok.

Datum: 16.09.13 17:42

Jsem schopen tolerovat hádku v jednom vlákně a občasné blbůstky, ale už ne při takovéto frekvenci.

Od: kubaaa*
Datum: 16.09.13 18:47

...jeden za osmnact, druhy bez dvou za dvacet... Mohli byste si podat ruku, panove!
Od: axus®
Datum: 16.09.13 17:46

tolerance

Od: jh11
Datum: 16.09.13 18:02

To,že někdo dělá věci jinak než by jsi je dělal Ty ještě neznamená,že to dělá špatně.

Datum: 16.09.13 18:29

také na tom nevydím nic závažného rozhodně ne důvod k zablokování

Datum: 16.09.13 19:17

Něco jsem promazal, ale:
- žádosti o ban touhle formou se nepřijímají. Nejlépe vždy nahlásit problematickou odpověď. Sys se sami rozhodnou, co dál ;)
- vzyvat moderátora v textu odpovědi je pošetilé. Sys ani zdaleka nemohou číst všechny odpovědi. Sám občas najdu něco s měsíčním zpožděním a bůh ví nač nenarazim nikdy.
- prosím víc jednoznačné odpovědi než sarkasmus. Ten kdo tomu rozumí se zasměje, ale tazatel tápe co tím chtěl básník říci, aneb kritika se přijímá (v odpovedi) v případě, že je zároveň napsán důvod resp správné řešení, jinak je to placani do vody.
Díky
doplněno 16.09.13 19:21: Abych nezapomněl, není špatné nahlásit spoustu špatných odpovědí, právě naopak. Sys pak mají snadnější cestu k rozpoznání, kdo zlobí. Ačkoliv si dokáží dohledat vše potřebné sami... Ale procházet víc než x posledních odpovědí je méně reálné.
Datum: 16.09.13 19:29

Dík za promazání, budu to teda radši nahlašovat.

Datum: 16.09.13 19:41

Hlásím že praivo

neřeší problémy v dotazu

ale řeší odpovědi.

Kým byl povolán praivo jako soudce správných odpovědí?

Byl mi smazán příspěvek na základě dojmů a pocitů pana praivo

a dojmů a pocitů nějakého admina.

Čím legitimujete

že jedině vaše názory jsou správné?

Uplně schazujete úroven fora

Já odpovídám podle svého přesvědčení a zkušeností

na dotazy čtenářů

a někdo řeší pouze odpovědi

zdá se vám správné zaplevelování diskusí?

neměli by ste nechat na čtenářích at si vyhodnotí odpovědi sami?

Datum: 16.09.13 19:45

Ukaž mi dotaz, kde jsem řešil jen odpovědi a ne dotaz samotný.

Já nemám žádné právo mazat příspěvky, když si "sysel" usmyslí, že to nesmaže, tak ho k tomu nikdo nedonutí a naopak. Já můžu jen nahlásit příspěvek, který podle mne porušuje pravidla (což taky dělám), nic víc.

A doporučuji ti ne***t admina.

Datum: 16.09.13 19:48

Vůči sys se doporučuje spis pokora než asertivita. Co někdo nahlásí to sys posoudí. Nikdo mu neříká jak má reagovat.
Nechceme aby uživatelé museli číst 10 odpovědí než najdou 1 správnou... Asi tak.
Admin může prakticky všechno, tak to je. Pokud to bude dělat dlouhodobě špatně je to hlavně jeho prus***
Datum: 16.09.13 19:50

Samozřejmě nezpochybňuji zodpovědnost admina

za forum z hlediska zákonů

Datum: 16.09.13 19:52

Jelikož příspěvky nahlášené jako zbytečné, vulgární, zesměšňující atd atd mažou lidé, kteří se na poradně o mnohé zasloužili a s mnohým pomáhají, mají tu "moc" rozhodovat, zda je příspěvek v normě, nebo není. Z této funkce na to mají právo.

To, že to jinde takto nefunguje a kdejaký hlupák, vtipálek a sprosťák si píše, co chce, a nikdo to neřeší, považují jim podobní za svobodu slova, ale rozhodně to nesignalizuje úroveň poradny.

Pokud máte dojem, že je Vám upíráno nějaké právo a jste nepravelivě hodnocen z dojmů a pocitů "ochranářů" Poradny, musím Vám připomenout, že účast je dobrovolná.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.