CHYBA PŘI VKLÁDÁNÍ PŘÍSPĚVKŮ

Od: Datum: 07.02.14 21:35 odpovědí: 14 změna: 10.02.14 03:40

Bohužel až nyní jsem objevil poměrně blbou chybu... kdo nebyl registrovaný nemohl přispívat :(

Tím musím zklamat 3 dobrodruhy, kteří cítili pocteni osobním BANem převlečeným za rafinovanou hlášku... nebyl to záměr.

Omlouvám se. Škoda, že jsme na to nepřišli dříve - má to samozřejmě souvislost se změnou vkládání obrázků.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: benŽ
Datum: 07.02.14 22:46

Dobrý den, sice tomu moc nerozumím, ale beru to jako oznámení, že už i ti neregistrovaní mohou opět psát příspěvky. Zdravím!

Od: luke237
Datum: 07.02.14 22:56

Potvrzuji, ze anonymove mohou vkladat prispevky.

Dnes jsem tady cely den nebyl. Jeste rano vsechno pri starem a ted na vecer, kdyz jsem se sem vratil, uz je vse nove. Vhodne jsem si vybral dobu, kdy to tady nefungovalo *smich*

Od: hopŽ
Datum: 07.02.14 22:54

Admine, jak dlouho trval problém? Pochlub se, nikdo nejsme dokonalý ;)

Den? To snad návštěvnost poradny zas až tak moc neovlivní, na guglu s jeho zpozdenim to asi nikdo nezaznamená...

... a ja Ti kvůli tomu hnedtak neuteču, mᚠsmůlu - ale díky za info!

Datum: 08.02.14 09:04

skoro celý den resp 10 hodin :(

Google je to jedno, ten indexuje za cca 5-7 minut cokoliv se tu objeví. Jen prostě bylo méně otázek/příspěvků a pár lidí vykolejených/naštvaných, ale možná o něco více registrovaných - pokud to někoho napadlo...

no jo, stane se. Otestoval jsem to u sebe v PC, pak na serveru, ale jako neregistrovaný mě to vážně nenapadlo...

Od: pestŽ
Datum: 07.02.14 23:22
Přidám se s dotazem, tlačítko vložit novou otázku mám v mobilní verzi přes název otázky, viz. obrázek. Nevím jestli tam to tlačítko dřív bylo, ale jestli ano tak nebylo přes název. Jedná se o chybu na přijímači nebo vysílači?
doplněno 07.02.14 23:26: Aha, tak z mobilu obrázek nehraji, chviličku strpení...
doplněno 07.02.14 23:38:

Ted jsem si ještě všiml popisku: "Při doplnění otázky/odpovědi jen o obrázek nemusíte psát žádný text. Pokračujte na další krok - vložení obrázku." To již taky neplatí, neberte to posím ode mně jako rýpání, ale vidím jak se o stránky staráte a vylepšujete, což je jedině dobře, tak doufám, že jste rád za upozornění. *pivo*

doplněno 08.02.14 09:21:

@admin *palec*

Datum: 07.02.14 23:59
Taky to pozoruji, navíc mi přijde zbytečné mít zde tohle tlačítko, bohatě postačí na hlavní stránce a v seznamu otázek/rubrik
Datum: 08.02.14 09:05

no jo, tím zjednodušením obrázku se musí přepsat i FAQ, jak někdo nekde i psal :) To tlačítko se doladí :)

doplněno 08.02.14 09:44:

je to doladěno, ale možná raději 2x F5 :)

Od: pestŽ
Datum: 08.02.14 10:06

vyřešeno *palec*

Od: fido
Datum: 07.02.14 23:40

normálně se mi tady ztratila odpověd, ale to bude asi chybou mezi mou židlí a klávesnicí, .. takže to píšu ještě jednou, snad jsem to nevložil ke špatné otazce :)

.

Admine, tušil jsem to, ale musel jsem si rejpnout, že tu mᚠchybku. Sice jsem se trošku bál, že se jedná o nějakou nepopulární novinku, ale nevěřil jsem tomu. Jsem rád, žes to poopravil, aby mohli i náhodou procházející přispívat do naší skvělé poradny bez nutnosti registrace. Díky

Od: zabu
Datum: 08.02.14 23:53

Tak nevím, mám se přiznat, že patřím mezi dobrodruhy, nebo ne?

Mám jednu "divnůstku" se kterou jsem se potkal před chvílí. Odpovídal jsem na příspěvek, a přišlo mi užítečné, že bych si odpověď nechal poslat mailem. Jsem neregistrovaný, poradna asi nezná můj mail. Tak jsem očekával, že po zaškrtnutí checkboxu upozornit mailem, na mě vyskočí textbox, který po mě bude chtít vyplnit mailovou adresu. Nicméně k mému překvapení, se nic nestalo. Odpověď se vložila. A avízo asi nepřijde.
Je chyba, že mi to jako neregistrovanému nabízí ten checkbox, nebo je chyba, že se po zaškrtnutí nezobrazí dotaz na mail?

Datum: 09.02.14 18:10

A nevyplňuje se náhodou mail v okýnku hned pod nickem?

Datum: 09.02.14 20:49

No vidíš, Vyplňuje. Proč jsem ho tam nenašel. resp. proč mi to nedošlo? Protože jsem ho, tak nějak intuitivně, hledal někde kolem toho checkboxu. Takže to sice opravdu byla chyba mezi žídlí a klávesnicí, to uznávám, ale jen takovej "štouravej" dotaz. Kolik takových "exotů" jako já je?

Datum: 09.02.14 21:21

Nevím, kolik je exotů, ale pravidelní "exoti" jsou registrovaní, a není to jen kvůli odměnám! Až se jednou někoho "dotknete", bude úmyslně dávat špatné rady pod Vaším neregistrovaným nickem, myslím, že zrovna u Vás by to bylo fakt škoda, i kolega @instalater dlouho odolával, a dnes je "oficiálne" mezi námi, a já jsem za to rád! Popřemýšlejte... ;)

Datum: 10.02.14 03:40

Těmi exoty, jsem myslel ty, kteří si jako já, nevšimnou toho textboxu nahoře a budou ho stejně jak já hledat kolem toho checkboxu.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright Š 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.