Mobilní verze na tabletu - jak zvětšit?

Od: Datum: 28.08.13 20:39 odpovědí: 8 změna: 27.02.14 17:33

nevím zda je to jen konkrétním tabletem, nemám tyhle dotykové věci moc v lásce, ale dnes jsem zjistil:

-nelze zvětšit tažením prstů (to je snad první web na kterém to nejde)

-vše je strašně malinké, na 7" jsem bídně viděl, špatně se trefuje do odkazů

-zrušit fajfku u neodesílat upozornění e-mailem úkol téměř nadlidský

-nelze odeslat odpověď, po klinutí na odesílací tlačítko (Vložit) se něco jako stalo, běželo jako načítání stránky, po chvilce bylo pole s odpovědí prázdné, ale odpověď nikde.

To vše na ASUS MeMO Pad ME173X

P.S. místo teček v předmětu mělo být poraďte, to ale prý nelze

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.13 23:51

Mám přesně stejná zkušenosti z iOS.

Datum: 29.08.13 00:14
Nejen slovo poraďte není možné vĺožit do předmětu. Je to pochopitelné, slovo poradte a další nic o předmětu otázky neříkají.
V mobilní odlehčené verzi Poradte.cz nejde více věcí, nejen zvětšování. V případě potřeby přepněte do plné verze!
Já a mnozí další máme třeba jen 4" displej a trefujeme se celkem dobře. Trénovat, trénovat, trénovat!
I to odfajkování, zkuste vícekrát.
Od: aaaaaa*
Datum: 29.08.13 01:27
to mě napadlo a přepnul jsem, ale odpověď jsem stejně matlal prstem po displeji marně - neodeslala se. Tedy už vím, že z tabletu jen číst, ale raději ani to ne.
Datum: 09.09.13 00:47

v nastaveni prohlížeče na tabletu je potřeba zaškrtnout vobu "přepsat nastaveni textu webu"... nebo tak nejak to tam je...

pak Vám půjdou všechny stránky zvětšovat

Od: amores
Datum: 27.02.14 09:50

Momentálně řeším stejný problém a musím říct že to bude hlavně problém tvůrce webu - viz třeba seznam.cz - ten zvětšit lze, to že si to člověk nastavuje u sebe v prohlížeči je nepraktické - nevíte náhodou co právě web musí obsahovat, aby se dal zvětšovat i na mobilním zařízení? Děkuji

Datum: 27.02.14 10:04

bohužel nemám tablet, ale už jsem o něm uvažoval... ovšem měl bych pro něj jen jediné využití: testování poradte.cz *smich*

To zvětšování netuším. Obecně mi na mobilu funguje zvětšování jen nemobilních verzí webů (vícero)...

doplněno 27.02.14 10:10:

tak už vím

1. width=device-width; initial-scale=1.0; maximum-scale=1.0; user-scalable=0;

Večer to zkusím změnit :)

doplněno 27.02.14 10:16:

a samozřejmě díky za nápad *palec*

Od: amores
Datum: 27.02.14 17:02
Tak ano, bylo to presne tim "scale" otestoval jsem to a jiz to funguje.
Datum: 27.02.14 17:33

na 4" mi to přišlo docela OK, ale když vím, že mám tu možnost zoomu, asi ji rád využiju :)

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.