Špatně zařazené dotazy bez odpovědí

Od: Datum: 09.01.14 22:25 odpovědí: 2 změna: 10.01.14 00:19
avatar

Teď večer mám problém s dotazi bez odpovědí. Mezi nimi byla i otázka https://www.poradte.cz/elektr…733-vyroba-usb-nabijecky.html, tak jsem odpověděl, jenže se ukázalo, že je tam už mraky odpovědí. Teď mám na 2. místě otázku https://www.poradte.cz/spolec…-kartou-naseho-obch-part.html, ale ta je z rána (obě sousední jsou večerní). Totéž dotaz https://www.poradte.cz/rostli…cyprisek-spaleny-sluncem.html .


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 09.01.14 22:31
avatar

Někdy je dobré před odpovědí seznam dotazů aktualizovat novým načtením nebo F5, pak zjistíte, že dotaz už není bez odpovědi.
Co se týká času vložení a pořadí dotazu, tak řazení nesouhlasí pravděpodobně proto, že starší dotazy bez odpovědi jsou automaticky aktualizovány, aby neupadly v zapomnění, tím se dostanou před novější dotazy...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.01.14 00:19
avatar

F5 jsem neudělal, ale když jsem se podíval na dotaz, tak tam žádné odpovědi nebyly - a to jsem kontroloval (F5 nebylo třeba, byla to moje první návštěva dotazu.)

Snad to byla náhoda.

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.