Rád bych našel indigové dítě

Od: Datum: 19.09.16 11:51 odpovědí: 7 změna: 22.09.16 12:37

ahoj všem, hrozně rád bych se setkal s indigovým dítětem, pokud lze touto cestou takového člověka nalézt (věkové rozpětí není důležité, základní škola až dospělý)

hledám ho z důvodu, že jsem četl knihu o indigových dětech a je to fascinující. Vnitřně mě žene touha se s nějakým/i setkat - myslím, že by mi mohli pomoct pochopit, porozumět mému bytí a posunout mě v mém duchovním růstu

dávám i email, toto je asi hodně osobní téma (lotik.a@seznam.cz)

honza


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: maky®
Datum: 19.09.16 12:21
avatar

Mám pocit, že je i specielní druh škol pro tyto děti, v Praze určitě, tedy ale dítě vám jen tak někdo nepůjčí, si myslím.

Datum: 19.09.16 16:30

Já jsem někde četla, že těch dětí je celkem hodně, poznají se i podle toho, že se kolikrát chovají jak dospělí. Na první pohled nevypadají jako obyčejné děti, dětsky, ale mají zkoumavý pohled a někdy z toho i člověka zamrazí, že se na něho koukají jak na blbce. Zkuste třeba mezi známými, určitě někoho najdete, prý se to dá poznat hodně podle toho pohledu, jakoby se na vás díval dospělý člověk. Jinak ale prý to není s těmito dětmi jednoduché, protože jsou často chytřejší než rodiče a to je neustále příčinou neshod.

Od: honzazcech
Datum: 22.09.16 09:35

je to prý přesně tak jak píšete. Chovají se jako dospělí, své rodiče rozumově "přerostou" už v pár letech, nenechají si nic namluvit, takže je pro rodiče složité s nimi vyjít, protože jsme zase od našich rodičů(a oni od svých) naučení na různé programy a vzorce chovaní, některé jsou naprosto nesmyslné. Indigové děti - děti nové doby vám řeknou, že tato planeta není jejich domovem. Necítí se tu jako doma. Zajímavé že? Většinou vědí, že mají nějaký úkol. (co jsem pochopil, tím úkolem je přinést k nám lásku - ale v trochu jiném smyslu než my slovo láska běžně vnímáme)

hodně takových lidí (záměrně píši lidí, boom je nyní ale rodili se prý už před 30ti-40ti lety, jen jich bylo méně) je schopno vidět auru, vcítit se do ostatních, vědí zda k němu mám negativní či pozitivní postoj, nemají moc rádi velká shromáždění-je tam příliš pocitů které oni vnímají, jsou schopni dokončovat vaše věty, obvykle vidí bytosti, které my nevidíme

proto mě to téma zajímá, protože je to pro mě fenomén. Stýkat se s takovým člověkem je určitě povznášející, chtěl bych se od nich učit

Datum: 19.09.16 17:07
Pojem indigové děti slyším až dnes. Je s podivem, kolik dětí v současnosti má Aspergerův syndrom, patrně ač jsem již dospělá, ho mám rovněž. Osobně si nerozumím se svou matkou, páč hlavním důvodem je intelektuální propast. V první třidě jsem jednou potřebovala od rodičů vědět, jaké i je ve slově fičet, do krve se pohádali, takže jsem si již psala úkoly zcela sama. Nevím ak indigové děti, ale děti a často i dospělí s AS třebaže mají vyšší inteligenci, často nedosahují takové obratnosti v sociálních vztazích jako ostatní.
Od: honzazcech
Datum: 22.09.16 10:25

ahoj, indigové prý proto, že tito lidé vyzařují modrou auru. (v součastnosti se prý začínají rodit diamantové - světelné a velmi tvrdé)

Ten syndrom o kterém píšete neznám. co jsem četl tu knihu, tak se tam hodně mluvilo o AD HD(syndrom poruchy pozornosti)

Nevadí, že jste dospělá, tito lidé se rodili již dříve - viz. moje odpověď výše. To o vaší matce, úkolech, inteligenci, sociálních vztazích tak jak to píšete by mohlo na něco poukazovat.

pokud si tento příspěvek ještě přečtete, byl bych rád, kdyby jste se mi ozvala přímo na email, měla-li byste chuť. Takto veřejně tu...

díky

Od: duchovnirust
Datum: 22.09.16 12:04

Chcet duchovně růst?! Nehoňte se za chimérami a stokrát přežvýkanými esoterickými tlachy a vnímejte reálný okamžik kde zrovna jste.Tam buďte aktivní.Tam kde zrovna jste.Nemusíte nikam chodit a nikoho shánět.Tam kde zrovna jste je právě to důležité i když se Vám to zdá třeba všední. Stůjte nohama na zemi a věnujte se raději sám sobě a svým pocitům. Indigové děti neexistují. Je to výmysl. Vyvin psychiky dítěte závisí na správných či nesprávných odezvách od autorit a pěstounů a prostředí kde vyrůstá. Malé dítě nemá vyvinuté ego jako dospělý,takže potřebuje někoho,aby ho mohlo "využívat".Rozumějte prosím dobře,využívat v tom smyslu,že potřebuje udělat svačinu do školy,utřít zadek,vykoupat,pochopit,Vaši trpělivost,učesat,být středem Vaší pozornosti,naštvat se na Vás kdykoliv zachce,nosit jeho plastovou strkačku po obchodním centru když už ho přestala bavit a pod... Pokud Vás zajímá aura dítěte,tak je sebestředná a egoistická.Nemůže jinak,protože,jak jsem napsal výše,nemá vyvinute ego. Nedokáže si do určitého věku říci jako Vy,jdu pryč a nějak se zařídím,jestli i rozumíte. Potřebuje k tomu maminku,tatínka,babičku atp...jsou roszdíly v nadání dětí,schopnostech,ale vývoj neošálíte.Psychika roste stejně jako tělo.

Od: honzazcech
Datum: 22.09.16 12:37

souhlasím s tím, co píšete o reálném okamžiku. E.Tolle je podle mě jedním z novodobých duchovních učitelů a jeho moc přítomného okamžiku byla jedna z přelomových knih mého života. Od té doby mám pár takových přítomných okamžiků ale není jich mnoho na to, aby se ve mně udály nějaké velké změny - aby to cvaklo, přeskočilo.

malé dítě ego nemá a to co píšete chápu, z vašeho pohledu to tak je. Ale nesouhlasím s vámi ohledně indigových dětí - ale prosím, nerozjíždějme tu debatu jestli existují nebo ne - to už je zase ego-vnucování jeho pravdy. Já v děti nové doby věřím, vy ne

 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.