PRE bezplatná linka

Od: Datum: 10.12.15 15:10 odpovědí: 7 změna: 12.12.15 13:24

Dobrý den, ozhodla jsem se odejít od PRE k jinému dodavateli elektřiny. Na základě toho mi přišel z PRE dopis, že se mám informovat o jejich lepší nabídce na "bezplatné Zákaznické lince PRE 800 377 377" (tak to tam v tom dopise přesně bylo). O této lince na jejich stránkách ani nikde jinde není žádná zmínka, tak to tady dávám k dispozici.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.12.15 16:19

A dotaz je jaký? Na stránkách z ekonomických důvodů neuvádí číslo na bezplatnou linku, nic zvláštního bych za tím nehledal

Datum: 10.12.15 17:14

Žádný dotaz, jen jsem chtěla přispět tímto číslem zadarmo, třeba se to může někomu hodit. Nic za tím nehledám.

Od: lilil
Datum: 10.12.15 23:18

Díky. A dali Vám lepší tarif?

Datum: 11.12.15 14:41

Ano, zeptali se mě, co nabízejí u té jiné společnosti a vyrobili nabídku takovou, aby to vyšlo nastejno. Je to na dobu určitou - 2 roky. Jsou tam velké sankce, když ty 2 roky nevydržíte.

Od: ctenar
Datum: 11.12.15 00:43

Neni to spise to jejich Přemlouvací oddělení? Kdyz odchazis, tak velke firmy, ktere ti celou dobu sali krev, si te najednou chteji udrzet a nabidnou ti na 3,6,12 mesicu režijni ceny pro nove zakazniky, na ktere jsi predtim nemela narok. Muzes vymacknout i vetsi/delsi slevu. Nebo opravdu odejit, za 3 mesice se vratit a ziskat "pobidkovou cenu pro nove zakazniky".

Datum: 11.12.15 16:51

to je divné, pokud vím, tak mají normální linku 267 055 555 a 840 550 055, která je dražší.

Datum: 12.12.15 13:24

Jak jsem koukal, tuhle linku skutečně tutlají, takže díky,

A jinak taktika "slevte, nebo jdu pryč" skutečně funguje u ýady operátorů, někteří jsou "odolnější", ale s nabídkou přišel i třřeba UPC, takže dobrá rada. I zde jste postupovala vtipně, když jste odhlášením začala, třeba by přímé volání nebylo tak účinné.

A ještě ad @ohneta: není tu dotaz, je to vzkaz.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.