Automatické odkazy

Od: Datum: 23.10.13 17:27 odpovědí: 2 změna: 27.10.13 13:36

Ahoj admine,

mám jednu prosbu: V počítačové sekci často vkládám odkazy na několik často používaných programů (CCleaner, HijackThis, AdwCleaner a MBAM) a nebaví mě (a na mobilu ani nemůžu) je pořád přidávat ručně, proto mě napadlo, jestli by bylo možné toto nějakým způsobem zautomatizovat. Konkrétně mám na mysli to, že by se po napsání klíčového slova (případně hashtagu (kdyby šlo tyto 4 vyjmout z automatického vyhledávání) nebo něčeho podobného) toto slovo následně samo změnilo na odkaz na domovskou stránku programu (nejlépe jen u prvního výskytu v příspěvku).

Vím, že by to asi nebylo snadné udělat, ale nejen mně by to občas ušetřilo dost času.

Vojta

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.10.13 18:06
Ahoj, takhle to dělat nejde. Každý by chtěl něco jiného ač velmi podobného něčemu jinému poměrně nekomplikovanemu.
Východisko je pro tebe nějaká poznámka v telefonu, kterou jen zkopirujes a prostě vložíš popř bude stačit název programu, nebude problém si ho sám najít.
Vím, že jsem tě neuspokojil :-D
Datum: 27.10.13 13:36

A nešlo by tedy aspoň umožnit psát příspěvky přes HTML nebo BB-kódy? Pak by to snad šlo nějak udělat přes AutoHotkey.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.