Světová výstava koček

Od: Datum: 20.10.14 10:45 odpovědí: 2 změna: 20.10.14 11:58

Vím že tohle není otázka, ale protože se tu schází mnoho milovníku koček, chtěla bych upozornit na akci, která se v ČR koná po dlouhých 14ti letech. Již tento víkend se bude v Praze konat Světová výstava koček, která se v naší republice konala naposledy v roce 2000 a zase se déle jak 10let konat nebude. Návštěvník uvidí asi 1600 koček, mezi nimi i málopočetná plemena, která nemá šanci v naší republice naživo vidět. Výstava bude 10x větší než jakákoliv u nás pořádaná mezinárodní výstava, krom koček bude i hodně prodejců a zajímavé přednášky.

No a pro správce poradny doufám, že tenhle příspěvek nebude vymazán, protože i když jsem tu psala, že se výstavám koček věnuji, vážně z toho nemám vlastní prospěch a zrovna tahle jde úplně mimo mně a díky směšně nízkému vstupnému těch pár lidí, co by si to zde přečetlo a třeba přišlo, v rozpočtu celé výstavy neznamená vůbec nic.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.10.14 11:17

Však se moje mladé na ni chystají. Dva foťáky, nabité baterie. Škoda, že bych já takovou zátěž nezvládla. Moc bych všecky nezvyklé kočky chtěla vidět. Nejvíce munchinky a pak kao many. Nevím, jak se to píše. Alespoň na fotkách je uvidím. Bude to paráda veliká! Já se postarám o naše kocoury, po dobu kdy budou pryč.

doplněno 20.10.14 15:30:

Ty kao pany jsem viděla na Animal Planet, středně velká úplně bílá kočka, s poměrně tuhou, krátkou, necuchavou srstí, kulatá hlavička, každé oko jiné. Jedno nádherně modré, druhé světle modré nebo zelené nebo hnědé. Oči průhledné jako voda. Původ ze Siamu. Paráda!

Od: pb®
Datum: 20.10.14 11:58

Tak ani jedno plemeno tam nebude, jen plemena uznaná FIFe a to munchkin ani to druhé (ani ho neznám) není. Já se těším na koraty a singapuru, jestli v tom blázinci budu vůbec mít čas to alespoň jednou obejít.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.