Správci a sys na Poraďte.cz

Od: Datum: 20.09.14 14:18 odpovědí: 6 změna: 21.09.14 14:42

Jsem člověk zvídavý a docela mě zajímá jak funguje tento a jemu podobné servry.

Správce to má jako hlavní zaměstnání? A kdo ho tedy platí? Reklamy? A jak je možné že tu neustále někdo je? To se střídají se syslama, nebo jak? Někdo tu napíše nějakou hovadinu a za chviličku je smazaná, takže stále někdo střeží. A připisování bodů je brzy ráno, takže to na to někdo vstává? Zajímalo by mne trochu to zákulisí. Samozřejmně jen co lze odhalit. Nechci nic prolamovat či někomu škodit ani dávat příležitost konkurenci.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.14 14:24

Připisování bodů se děje automaticky, pochybuju, že by Pavel (admin) kvůli tomu tak brzo vstával . Jako hlavní zaměstnání to nemá, má to jako koníčka a přivýdělek. Syslové to dělají dobrovolně a zadarmo.

doplněno 20.09.14 14:34:

Teda krom ladina, ten za to bere nekřesťanské prachy :-D

doplněno 20.09.14 14:41:

jasně, jako charitu :-D

Datum: 20.09.14 14:28

To jsou přece tajné informace. *hi* Ale právě ty jsi tady už tak dlouho, že bys tohle všechno měl mít už odpozorované. :-D

doplněno 20.09.14 14:36:

Ohněto, ty bys to snad dělal zadarmo? *bzum*

Datum: 21.09.14 14:42

Ladine, myslím si, že co mám na poradte mi stačí, pokud máme všichni zhruba to stejné tak se má admin co otáčet *smich*

Datum: 20.09.14 16:45
Ono to ani nezní tak jako dotaz spíš jako pochvala :-D děkujeme.
Ve většině případů to je jako malá větší domů, jen zřídka to má někdo jako Full time, ale jsou i takoví.
Chcete to být programátor a zároveň i právník amatér
doplněno 20.09.14 16:47: To přepisování bodů dělá CRON
Datum: 20.09.14 17:07
Admin a syslové se tu střídají, občas i překrývají a občas i absentují... Stačí nahlédnout do statistiky a ta tučná jména jsou sys zrovna "ve službě". Někdy žádný, někdy i skoro všichni najednou.
Ale pozor, nezapomeňme na možnost nahlášení... Mnozí uživatelé postřehnou případné nepravosti dříve jak sys a nahlásí.
Také díky jim se daří výstřelky a porušování pravidel poměrně rychle zvládnout. Děkujeme!
P.S. Šéfe, takže čekáme prémie...
Od: hop®
Datum: 20.09.14 17:51
Hejkalku, premie ve forme tricek staci objednat ! ;)

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.