Jak často se zde může měnit nick a proč

Od: Datum: 26.12.13 23:50 odpovědí: 13 změna: 07.02.14 10:22

Zdravím, potřeboval bych se prosím poradit. Moje přítelkyně si občas mění nick když jsem se ji nato ptal proč si to mění, tak mi nato neodpověděla. Já mám jeden nick a ten mi stačí. Díky předem za názory. Ještě abych nezapoměl, Vám všem popřát přijemné a pohodové vánoční svátky.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pepr®
Datum: 26.12.13 23:58
avatar

Zde na Poradte.cz měnit nick nelze.

Lze se přihlašovat pod různými nicky, pokud tím neporušujete pravidlo Z8 zdejších pravidel.

doplněno 27.12.13 00:02:

Jo a pokud jde o názor na toto počínání. Třeba chce na jednom nicku vypadat seriózně a když chce zaregovat např. jako blbá blondýna nebo třeba být sprostá, tak se přihlásí pod jiným nickem.

Nebo to mění podle nálady a příkladů co jsem uvedl výše.

Pokud si tím nenahrává hodnocení, tak to myslím neni příliš proti pravidlům.

doplněno 27.12.13 00:04:

Jo jasně, to celé je o registrovaných jménech. Jak píše Hop, neregistrované nicky můžete měnit jako ponožky.

doplněno 27.12.13 00:29:

No jasně Hope, před námi se neschová :-D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: blbablondyna*
Datum: 01.01.14 12:33

Jenze treba ja tu nam nick porad stejny! Pritelkyne neodpovedela? Me by vadilo uz jen to, ze nekdo hlida jak atd nekam chodim. Treba ji takove kontrolovani vadi (ptat se ji primo asi moc ok nebylo)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 26.12.13 23:58
avatar

Registrovaný nick není možné měnit, až na opravdu výjimečné případy, které povoluje a zařizuje Admin. Ale je možné nick přestat používat a založit si nový, ovšem samozřejmě musíte počítat s tím, že ztratíte výhody a hodnocení z původní registrace.

U neregistrovaného nicku je to jedno, pod tím Vaším se může přihlásit kdokoli jiný, protože není chráněn heslem...

Také přeji hezké svátky

doplněno 27.12.13 00:08:

@pepr ano, neregistrované nicky lze měnit jako ponožky, ale většinou není dobré se na tuto "anonymitu" příliš spoléhat. Někdy je řekl bych až "veřejným tajemstvím", že si tazatel pod různými nicky sám odpovídá a sám se sebou diskutuje a hádá se. Někdy je to úsměvné, většinou spíše trapné...

doplněno 27.12.13 00:30:

Jojo, na posměváčky máme háčky ;) *placni*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nensi
Datum: 27.12.13 11:31

Moc tady všem díky za názory teď už je mi to jasné. Díky

Datum: 27.12.13 01:52
avatar
Mnozí/mnohé píší pod více nicky z jednoho počítače, mění pohlaví, stav svobodná/vdaná, matka/bezdětná, mladá/stará, domácí/cizinka a další...
Když je to baví, jejich věc.
Ale blbce dělají většinou ze sebe samých.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 06.02.14 16:39

Pokud jsem pochopila, tak neregistrovaný může vystupovat pod různými nicky a to v neomezeném množství. Tedy v omezeném, pokud nedojde abeceda a číselná řada včetně jejich kombinace.

Nechápu tyto lidi, to se stydí za svůj názor? Nebo jsou to ti samí rejpálkové?

Syslíkové, můžete, prosím, zveřejnit rekordmana v početu nicků, myslím jen číselně, ne jmenovitě?

Nestálo by za zváženou třeba omezit počet nicků z jednoho počítače např. na 5 ks? Víc asi v rodině není členů chodících na zdejší poradnu . K čemu by to bylo nevím, ale asi bych ztížila věčným měničům si hodnotit svůj registrovaný nick a prudit jiné rádce. Možná je to nesmysl. Jest-li jsem mimo mísu - omlouvám se.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.02.14 17:42
avatar

Každý (i registrovaný) tu může vystupovat pod jakýmkoli neregistrovaným nickem. Nejsou to samí rejpálkové, někteří třeba jenom přizpůsobí svůj nick obsahu své otázky, někteří nechtějí, aby byla patrná souvislost s jejich jinými dotazy, někoho to prostě baví a někdo to prostě neřeší.Já to beru tak, že "Lidé jsou různé, zvláště některé." Pokud neporušují Pravidla, tak na to mají plné právo.

Rekordman by se asi v systému najít dal, ale za tu práci to nestojí. Já mám dojem, že jsem v jednom vlákně zaznamenal 6 či 8 nicků od jednoho uživatele a jiný jich měl ve více vláknech kolem 20.

Omezení by asi nic nepřineslo. Je dost kolemjdoucích, kteří přijdou, položí pod náhodným nickem otázku, přečtou odpovědi a po čase se sem zase vrátí s jinou otázkou pod jiným nickem. Pokud by si svůj nick nepamatovali, nemohli by se sem vrátit.

Hodnotit svůj registrovaný nick a prudit? Věř, že takový uživatel by byl velice rychle odhalen se všemi důsledky. Prudiči se tu občas vyskytují, ale bývají odstaveni tak rychle, že je většina uživatelů ani nezaznamená.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 06.02.14 18:27

Já bych se ráda zeptala na něco trochu jiného: Mám jeden nic a někdy když ho napíši, tak se objeví červené políčko, že ho nemůžu použít. Smažu ho, napíši znova a už to jde, už je tam zelené políčko (jméno lze použít). Jednou ovšem byla ta červená hláška tak úporná , že jsem musela přidat 1. Proč to někdy nejde napoprvé?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 07.02.14 10:13
avatar
Pokud tento nick neni registrovany, muze ho pouzit kazdy. Takze "kdo driv prijde, ten driv mele", pravdepodobne se o ten nick "pretahujete" s nekym dalsim a nekdy treba cekate az dopise reakci. Pokud by byl nick registrovany, podobne problemy by nastat nemohly.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: naoko
Datum: 07.02.14 10:22

hope děkuji, ale ne, v tom to dosud určitě není. I když od teď nevylučuji, že to někdo nebude dělat .

Ohodnoceno: 0x
 
Od: uska®
Datum: 07.02.14 09:49

Děkuji za vysvětlení, to mi nedocvaklo, že by človíček, který zde proběhne a chtěl by se vrátit za půl roku, tak nemá šanci si zapamatovat svůj nick a byl by mu znemožněn přístup zde na poradnu. Nakonec je to fakt, ať každý dělá jak uzná za vhodné v rámci pravidel, podle vyjadřování stejně typuji kdo se stydí za svůj názor a neustále mění nicky. Díky, Uška

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.02.14 10:04
avatar

Některé změny nicku dokážu pochopit. Pokud je tu někdo znám a vážen, těžko se bude pod svým nickem ptát na svou manželskou krizi, hemoroidy, nebo že mu zapáchá pochva. To je v celku pochopitelné ne?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 07.02.14 10:20
avatar
Ano, v nekterych pripadech to lze pochopit. Zrovna nedavno se zde jeden registrovany kolega radce ptal, jestli se ma sverit svym rodicum (s kterymi nevychazi) se svoji nestandardni sexualni orientaci - logicky pod jinym nickem. Asi by nebylo dobre, aby se o tom treba jeho otcim nahodou dozvedel z internetu...
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.