Skype virus je zpět!

Od: Datum: 26.06.13 19:43 odpovědí: 2 změna: 26.06.13 20:08

!POZOR!

Dříve mnohokrát řešený virus, šířící se přes Skype, je tu zas! Nenaleťte prosím! Taktéž doporučuji pro jistotu prohledat počítač tímto programem a změnit si heslo.

Vzor zprávy:

hoja jsou to opravdu vase fotografie? http://goo[tečka]gl/vqTRS?photos_skype_com

doplněno 26.06.13 20:22:

Předpokládám, že lidi jsou natolik inteligentní, že, když je u toho varování, ten odkaz otvírat nebudou.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.06.13 19:57

Souhlas,

mne to potkalo na služebním poči, vůbec nechápu jak se dostal do soukromého poče, ale musím sdělit, že zásluhou pana z Náchoda, kterému jsem na oplátku radil s jiným problémem, jsem problém vyřešil a vyčistil počítač od virů... přesněji, vedl mne jako malého kluka za ruku..

Díky všem odborníkům

Datum: 26.06.13 20:08

Alespoň jste mohl dát, ať se ten druhej odkaz nikdo nestahuje a neotvírá to OMG! *zed**haha*

doplněno 26.06.13 20:29:

*hi* Asi mezi ně nepatřím. Varování u odkazu není, ale nahoře v titulku. *cteni* Nic, program sem stáhl, spustil, heslo změnil. Zítra prokontroluju celý PC a uvidíme. *zed*

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.