Hledam sveho otce a jeho rodinu

Od: Datum: 21.03.13 19:46 odpovědí: 4 změna: 22.03.13 12:44

Hledam uz dlouho meho otce ale nigdo mi nechce pomoct. Jmenuje se Frantisek Nesvadba, narozen 14.1.1942 v Dube nad Moravou, cast Tucapy. Ma deset sourozencu a jeho rodny dum byl v Tucapech.

Zajimalo by me jestli zije a gde, jeho rodina a jestli mam sourozence. Moc me ta situace trapi. Bydlim v rakousku tak nemam tolik moznosti. Videla jsem ho naposled kdyz mi bylo 10 let.

olga.windtner@gmx.at

Dekuji a prominte me chiby

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kulik*
Datum: 21.03.13 20:01

Zkus kontaktovat pátrací službu Českého červeného kříže ,babička od manželky přes ně vypátrala rodinu v Brazílii.

Datum: 21.03.13 20:06

Olinko znáte jméno a víte kde žil, já bych se dotázala na obecním úřadu, požádala je aby předali kontakt na mě i pokud tam žije někdo z jeho sourozenců. Na www. stránkách městyse Dub nad Moravou máte kontaktní e mail.

doplněno 22.03.13 10:09:

"gotrekzagary" Jste dobrej, je to tajné nebo můžete dát odkaz (třeba do vnitřní pošty) kde ty informace hledáte? Dík.

doplněno 22.03.13 12:55:

Dík, až budu někoho hledat vím aspoň na koho se obrátit.

Datum: 22.03.13 12:44

Lidus: veřejná adresa neexistuje, pro přístup k datům musíte mít poskytovatelem ověřené údaje... takže svým způsobem to tajné je.

Datum: 22.03.13 07:50

Dobrý den, bohužel mám pro Vás smutnou zprávu. Pan František Nesvadba, nar. 14.1.1942 v Dubu nad Moravou, zemřel 3.5.1998 v Jablonci nad Nisou.

Dokážu Vám zjistit jeho poslední adresu. Co se týká případných příbuzných, tam bohužel nezjistím nic.

Je mi moc líto, že jsem poslem špatných zpráv.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.