Znáte někdo pana Wolfganga Weissmanna

Od: Datum: 23.02.13 14:07 odpovědí: 4 změna: 23.02.13 17:13

ahoj,jde o mého otce.jsem adoptovaná a o skutečným otci nic nevím kromě jména z rodného listu.vím ý´že by měl bydlet na ostravsku.Moje matka byla Anna Šandorová- už nežije ,měla bych mít i sourozence..jeho rodiče jsou Rudiger Weissmann a matka Alžběta roz.Watzková.rodiče mojí matky jsou František 3andor a babička Anna roz Kourová.děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ddasa*
Datum: 23.02.13 15:03

Dobry den,protoze sleduji -Postu pro tebe- jak na ceske Tv tak na slovenske napiste jim lze to i emailem a oni vam otce najdou kontakty si snadno najdete na netu *klik*

Datum: 23.02.13 15:35

Já osobně považuji Poštu pro Tebe za naprostý exhibicionismus. Otázky rodinných vztahů jsou velmi citlivé na to, aby se to propíralo veřejně před celým národem, obzvláště když jde o adopci. Pokud Vám jde o skutečné nalezení rodiny, tak máte možnost obrátit se na matriku, která rodný list vystavila, případně se poptat na adrese udané v rodném listu.

Od: tomasgulas
Datum: 23.02.13 16:05

Zde na poradně, člověk s nickem "gotrekzagary" ny Vám mohl pomoci.

Od: lena0100*
Datum: 23.02.13 17:13

děkuji zkusím mu napsat.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.