Podvodník Jana Žihlová z Pacova!

Od: Datum: 20.11.12 12:00 odpovědí: 14 změna: 04.08.14 12:19

Dobrý den, chtěla bych upozornit na prodejce na sbazar a nejen tam. Prodává i na hyperinzerci, atd.

Její jméno je Jana Žihlová a je z Pacova (Vysočina). Telefonní číslo je: 739 177 154.

Ale pozor! INZERUJE POD RŮZNÝMI PŘEZDÍVKAMI!

Její číslo účtu je: 107-1994360217/0100! Na toto číslo účtu nikdy neposílejte peníze, chce vždy platit předem! Moje blbost, že jsem to kdy udělala :o(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.11.12 12:13

Děkujeme,že jste nás upozornila,nicméně dovolím si upozornit,že v tomhle státě platí presumpce neviny.

Tedy dokud jí není vina dokázána,mohla byste mít s podobnými prohlášeními problém.

Od: mm*
Datum: 20.11.12 12:27

Chápu, ale snažím se tím říct, aby nikdo neposílal peníze této osobě. Já je poslala a koupenou věc jsem neobdržela. I přes výzvy, bohužel. Jen mám plno SMS, ve kterých slibuje, že zboží zašle nebo odešle zpět peníze, které jsem jí zaslala. Nikdy bych neobviňovala někoho, kdo podvodník není. Mám výpis, který dokazuje, že peníze na její účet odešly...

Datum: 20.11.12 12:31

Já Vám rozumím a chápu Vás.

Jenže pokud slibuje,že zašle zboží nebo vrátí peníze,tedy vyvíjí jakousi pseudosnahu,je momentálně na koni ona.

Je to smutné ale je to tak.

Datum: 20.11.12 12:35

Vžyď to je hrozně smutné! Ta pseudosnaha už trvá 3 měsíce! Jedná se o 900Kč, což není nijak závratná suma, ale v dnešní době pro mladou rodinu s malým dítětem je to podstatná částka. Ahjo, prostě se stalo, tak snad už nikdo jiný nenaletí!

Datum: 20.11.12 12:28

Chápu, ale snažím se tím říct, aby nikdo neposílal peníze této osobě. Já je poslala a koupenou věc jsem neobdržela. I přes výzvy, bohužel. Jen mám plno SMS, ve kterých slibuje, že zboží zašle nebo odešle zpět peníze, které jsem jí zaslala. Nikdy bych neobviňovala někoho, kdo podvodník není. Mám výpis, který dokazuje, že peníze na její účet odešly...

Od: ladaadal*
Datum: 20.11.12 13:43

Já tazatelku chápu. Když tady nefunguje ochrana spotřebitele ani zákon, který by takové počínání patřičně trestal, musíme si pomáhat sami a jsem rád, že to tazatelka napsala. Ještě by mohla podvodnici najít a usekat jí obě ruce, aby věděla, že se nepodvádí.

Od: buss®
Datum: 20.11.12 13:48

Modli se, aby se to ta osobe nedozvěděla a nehnala tě k soudu. Za podvodníka může označit jen soud. Proč jste ji neoznámila?
Za chyby se platí.

Datum: 20.11.12 15:08

Kdybych to oznámila, tak věřím, že by to nikdo neřešil... o přestupek se jedná, až když by mi dlužila 5tis... To je docela nelogické, aby mě hnala k soudu, to já bych tam měla hnát ji!

Datum: 20.11.12 20:00

A já s Vámi "mm" cítím a docela chápu, co Vás vedlo k zveřejnění Vašeho případu. Člověk má vztek, když je v právu a uvědomí si svou vlastní bezmocnost. Možná však, že mají předešlí rádci pravdu v tom, že jste asi neměla zveřejňovat její jméno a číslo konta. Ale na druhou stranu zase nevěřím, že by dotyčná osoba na Vás uvalila stížnost u soudu. Bude mít těch chudáků podvedených lidí na "triku" určitě víc a nebude chtít "vířit vodu".

Od: ladaadal*
Datum: 20.11.12 20:17

Budeme tazatelce držet palce společně:)

Datum: 25.11.12 01:12

Přestože se domníváte, že jde o podvodnici, potvrzeno to nemáte. Zveřejňovat cizí osobní údaje smíte pouze s výslovným souhlasem toho, koho se údaje týkají.

Datum: 21.11.12 15:40

Tato diskuse uz tu byla... NEPLATIT PREDEM, kde nemame jistotu, coz u bazaru, kde muze dat inzerat kdokoli, je to snad jasne... A to jsem platbam kartou nebo predem naklonen, a vsechno si takto kupuju... v bazaru bych se bal. Ona dotycna holt vi, ze by to byl stejne jen prestupek... asi uz nestaci invalidni duchod a pridavky...tak se dala na podnikani...

doplněno 21.11.12 15:42:

jinak doporucuju nepsat to nam, ale na sbazar a ti si snad dotycnou podnikatelku zabanujou podle IP :)

Od: ladin2*
Datum: 18.12.12 21:02

když porušuje zákon dotyčná osoba .proč bych jako poškozeny měl na ni brát ohled, ani omylem,správně udělala,že to zveřejnila ,když na to nejsou zákony na potrestání takových lidí,tak to prostě dát vědět aby se lidi této osoby velkým obloukem vyhnuli

Od: xx*
Datum: 04.08.14 12:19

okamžitě bych podala trestný oznámení,však by se ostatní podvedený začali hlásit.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.