Kliknu na otázku a zmizí

Od: Datum: 07.09.14 20:18 odpovědí: 6 změna: 10.09.14 19:39
avatar

Pěkný večer, :)

už vícekrát se mi stalo, že jsem na hlavní stránce nějaké rubriky (zde na poradně) klikla na otázku s přáním ji otevřít, ale asi jsem klikla nějak špatně a otázka z oné úvodní stránky zmizela. Čím to je?

Díky za odpovědi. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.09.14 20:43

V podstatě to není snad možné, jen je nutné, zřejmě se pořádně podívat, kam přesně směřuje hrot kurzoru vaší myši.. Kliknětě vždy p ř e s n ě na název vaší či jiné otázky..., myslím, že zde je podstata vašeho problému.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.09.14 20:50
avatar
Opravdu jsem důkladně hledala (několikrát jsem stránku přejížděla očima) - nikde. Už se mi to stalo cca 3x. Tak nevím. Jinak by se mi občas taková možnost přímo i hodila. *hi*
Datum: 10.09.14 09:45
avatar

vysvětlení je prosté: stránku máte staženou už déle, přijdete např po hodině zpět k PC, kliknete na otázku co vás zaujme, ale ouha, špatně se něco stane a nic se nezobrazí. Použite tlačítko jeden krok zpět a původní stránka se načte znovu - pořadí otázek se zpřehází a vy tu svoji už nevidíte, protože je dávno někde jinde (na dalších stranách) :)

Skoro bych si na to vsadil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.09.14 19:38
avatar

Opravdu ne, stránku mám otevřenou zcela bezprostředně, proto mi je to také divné ...Ale snad by to mohlo být tou myší, jak píše kolega. Příště v takovém případě udělám ihned screenshot obrazovky. :)

Datum: 09.09.14 19:26

Ahoj. Tak mě napadlo, že třeba já, používám myšku Logitech a ta má nahoře, na levém boku tlačítko. Toho, když se nechtíc dotknu, tak mi to co je na monitoru hupne o skok zpět. Funguje to jako levá šipka, na monitoru úplně vlevo nahoře. Tak že, nic na ploše, ale tlačítko na myši. Třeba. Ahoj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.09.14 19:39
avatar

To by snad mohlo být, já tedy mám myš Genius a nevím, jestli má takovou funkci (ale možná ano).

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.