Kompletace propisek,obalek atd

Od: Datum: 11.12.13 17:34 odpovědí: 3 změna: 11.12.13 20:30

Dobrý den.Mohl by mě někdo poradit.Přitelkyně hleda brigádu na doma třeba kompletace propisek nebo obalek.Muze to byt klidne i neco jineho.Nemate stim nekdo zkusenosti? Pokud ano porad te mi prosim,kde se mám na to obratit.Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.12.13 17:41

Zkušenost máme takovou, že nic takového neexistuje #prace+domu.

Datum: 11.12.13 17:43
V 99.99% podvody.
Datum: 11.12.13 20:30

Janča se mýlí, je to přesně naopak:

V 99,99 % nejde o podvod, ale nejde ani o nabídky práce. Pročtete-li si podmínky na těch webech, které "práci" nabízejí, zjistíte, že jde o nabídky podnikání vlastním jménem a na vlastní náklady.

Já na rozdíl od příspěvku výše podnikání ani nabídku podnikání za podvod nepovažuji.

Na podvod/y si v 99,99 % stěžují ti, kdo se s nabídkou důkladně neseznámili před objednáním startovního balíčku k zahájení podnikání.

--- Mohou se najít i podvodné nabídky, které za zaslané peníze nezašlou nic, ale s tím jsem se zatím nesetkala.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.