Podvedení spojme se!

Od: Datum: 20.09.12 17:50 odpovědí: 3 změna: 22.09.12 18:27

Opět Vás všechny zdravim..Chci apelovat na všechny, aby mi na sebe přes vnitřní poštu poslali jméno, příjmení, město, telefon a o kolik Vás agentura Fox okradla.. Klidně se toho ujmu a podám trestní oznámení, moje sestřenka je právník a ona mi poradí, případně by nás zastupovala..o to by to bylo levnější..děkuji..Marse Šindléry, Dobruška, tel.: 604514497


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.09.12 21:26
avatar
Jak mají ti podvedení vědět, že Vaše apelační vyjádření není třeba také další podvod s úmyslem vylákat nějaké osobní informace?!
Kromě toho právník je vázán mlčenlivostí, Vy jste zřejmě jen jedna z dalších obětí... Kdo se Vám svěří?
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.09.12 12:03
avatar

Souhlasím s Hejkalem, celé se mi to nějak podvědomě nelíbí. Okradena jsem nebyla nikým /bohudíky*modla*/, ale kde je psáno, že se tazatel nechystá k nějaké nekalosti? Raději bych si vše zařizovala sama a byla u toho, než přes nějakého prostředníka, kterého navíc vůbec neznám.

Už to jméno: Marse Šindléry ve mně nebudí důvěru. Než Šindléry se mi spíš líbí Sean Connery.*smich* Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.09.12 18:27
avatar

Je-li podvedených více, určitě je dohledáte ve fórech věnujících se podvodným firmám či jednáním. Možná tam najdete i některé kontakty. Můžete si s nimi domluvit osobní setkání a společně se dohodnout na dalším postupu.

Případně si můžete najmout právníka a po dohodě s ním zvěřejnit kontakt na něj. Podvedení budou spíše důvěřovat právníkovi - takhle na výzvu Vám prostřednictvím internetu asi nikdo žádné osobní údaje (mezi něž patří i e-mail) nesvěří.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.