Hlavní strana po návratu z otázky

Od: Datum: 06.08.14 07:08 odpovědí: 5 změna: 06.08.14 15:38
avatar

Při pročítání nových otázek si vždy vybírám. Částečně z časových důvodů, částečně proto, že dotazy z některých oblastí jsou mi zcela cizí. Když jsem v minulosti po přečtení otázky dala "zpět" a vrátila se na hlavní stranu, našla jsem tu konkrétní otázku v malém rámečku. Bylo to dobré pro orientaci na hlavní straně. Teď tyhle pomocné rámečky zmizely. Je to docela škoda.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.08.14 07:18
avatar

ty rámečky tam musel dělat prohlížeč. Předpokládám, že je to takové přerušované čárkování sotva viditelné, které tam je asi půl vteřiny po kliknutí než se načte strana... Není to funkce poradny, ani nevím jestli by to vůbec bylo řešitelné :)

doplněno 06.08.14 07:20:

na zúžení výběru otázek můžete použít výběr rubrik na hlavní straně. Jen připomínám. Někdo by to mohl přehlédnout :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.14 07:49
avatar

Ano, přerušované čárkování, dostatečně viditelné a určitě o moc déle než půl vteřiny. Dokonce myslím, že až do doby dalšího kliknutí. Bylo to príma, něco jako záložka v knize.

Poradím se se synem nebo si zvyknu.

Datum: 06.08.14 08:02
avatar

jj, tak v tom jsme nevinně :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pepr®
Datum: 06.08.14 13:38
avatar

Ve Firefoxu to vypadá takto, viz obr. Rámeček je vytečkován, objeví se pouze po návratu o stránku zpět. Teoreticky můžu mačkat zpět a vpřed a pořád tam je.

A zůstane dokonce ještě dýl. Když kliknu na jakýkoliv další odkaz a pak ještě na jeden, tak dvakrát zpět, jsem na hlavní straně a ...rámeček je tam pořád :-D Dýl už to ale neudrží.

Při aktualizaci hlavní strany zmizí. Při použití hlavního loga Poraďte nahoře pro návrat na hlavní stranu se rámeček taky neobjeví.

Je jasné, že je to záležitost prohlížeče, ale proč? *nevi* Umí to jen ten Firefox, v Chromu ani Exploreru se mi to neobjeví.

A jak psala @bimbam rámeček se objeví až po návratu zpět (při kliknutí na odkaz tam nic není) a zůstane viditelný dokud nekliknu někam do stránky nebo str. neaktualizuju.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.08.14 15:38
avatar

Kdyby mi někdo poradil, jak bych se k této drobné vymoženosti zase dostala, byla bych opravdu ráda.

Ano, použivám Firefox. A v posledních asi třech dnech, kdy rámeček postrádám, se s počítačem nedělo nic mimořádného. Prostě jen zapínám a vypínám.

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.