Všem školákům samé jedničky!

Od: Datum: 02.09.12 17:48 odpovědí: 16 změna: 06.09.12 20:20

Školáci, přeji Vám zítra šťastnou cestu do školy!*hej*

Přeji Vám samé jedničky, ať se učíte s chutí a každý den se dozvíte něco nového, zajímavého. A protože škola není jen o učení, přeji Vám krásné zážitky s Vašimi kamarády a spolužáky. *palec*

A nebojte, zase budou prázdniny.*slunce*

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: au1
Datum: 02.09.12 18:05

no konečně už potáhnout do školy, zmetci :D celý prázdniny chodí po městě vožralí studenti a dělaj bordel, protože se nudí... školu na ně! :)

Od: bena*
Datum: 02.09.12 19:09

au1: No to není úplně pravda, nelze všechny házet do jendoho pytle. Naopak většina je v pohodě, nechodí po městě vožralí, zhulení nebo zdrogovaní... Spousta mladých lidí má spoustu zájmů od sportu až po umění, takže nelze říct, že se všichni studentni nudí...

Datum: 02.09.12 19:51

...radění na poradně. ;)

Od: hop®
Datum: 02.09.12 19:13

au1 - předpokládám, že to myslíte s velkou nadsázkou...

Určitě je mezi školáky a studenty pár "zvířat", ale není to většina - akorát jsou víc vidět i slyšet...

Od: au1
Datum: 02.09.12 20:06

jasně, fórek, spíš lituju ty nejmenší, když vidím, jak vlečou na zádech batoh, kterej váží polovinu toho co oni sami...

Datum: 02.09.12 19:27

No já přeji školákům hlavně to aby školu úspěšně dokončily.
Datum: 02.09.12 20:24

A já přeji školákům, aby školu dokončili s lepším prospěchem než Daniell® .

Od: pt®
Datum: 02.09.12 19:32

*slunce*Přidávám se k přáničku,*placni* obzvláště pro prvňáčky, kteří se do školy těší. Přeji také pěkné známky, prima kamarády*vtip* a hodnou paní učitelku*tuc* nebo pana učitele. *slunce*

Od: hop®
Datum: 02.09.12 19:47

Přidávám se k přáníčku!

Tak ať to všichni školáci zvládají, ať se probudí po těch dvou měsících válení a začnou zas fungovat! ;)

A hlavně zdravím "naše" kolegy ve školním věku, ať jde o "záklaďáky" (Fatálek, Prcek - Mrňousek... ) nebo o ty starší (Frostík... )!

Užijte si to ve zdraví! :-P;):)

Datum: 02.09.12 20:11

Já přeji též všem školákům šťastné vykročení do nového školního roku. Ať se vám všem daří!*slunce*

Datum: 02.09.12 20:26

Jako čerstvá vysokoškolačka děkuji a zároveň se přidávám k přání. Hlavně maturantům přeji pevné nervy, ať se nenechají vyvést z míry. I když to jde při cermaťáckých změnách za pochodu těžko. *zed* Snad už jsme si to na jaře vyžrali a teď to bude v pohodě. ;)

Od: krkovicka*
Datum: 02.09.12 21:16

Hlavně bezpečný start do nového školního roku.To víte-i na to se musí myslet;)

Od: tomasgulas
Datum: 02.09.12 22:26

Ježíš děkuji, já jdu sice až na konci září, ale i tak je to moc milé *smich*

Datum: 06.09.12 12:00

Já bych ještě popřála všem pedagogům pevné nervy.

Datum: 06.09.12 12:51

Co nervy, ale ten žaludek:D Už jsem se s dětmi dostala k utírání zadečků, což mi nedělá moc dobře, a dneska měla jedna beruška průjem. To teda byla síla, málem snídaně letěla ven:D

Od: mil®
Datum: 06.09.12 20:20

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.