Vyřízení vzkazu hledané osobě

Od: Datum: 18.08.12 15:07 odpovědí: 2 změna: 20.08.12 20:42

Prosím všechny kdo se pohybují v oblasti Beskyd -Rožnova pod Radhoštěm a potkají ženu ve zdánlivém věku cca 65. let s s vlasy ve světlejším přelivu s partou z Ostravy nebo Opavy (žluté nebo zelené turistickékrátké kalhoty, květovaná blůza, zelený batoh) a po dotazu se jedná o Ludmilu Končákovou z Prostějova o vyřízení naléhavého vzkazu:

její tchýně p. Marie Končáková je po fyzickém napadení opět v nemocnici a její stav je dle vyjádření lékařů kritický

Okamžitě volat manžela na tel. 733659772 -z důvodu špatného vykrytí je její mobilní telefon nedostupný

Děkuji za nezvyklou žádost - opravdu nutné - informována policie i Horská služba


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: vlazy*
Datum: 19.08.12 09:29

Chápu, že tvůj vzkaz je asi naléhavý. Možná se mýlím, ale pochybují zda někdo zde z poradny kdo se pohybuje v tebou uvedené oblasti ti bude ochoten v tom pomoct. Jedná se o pro zdejší lidí cizího člověka a jen tak někoho oslovit a zeptat se ho zda není tou osobou kterou zde popisuješ nemusí být příliš vhodné. Spíše bych doporučil opakovaně zkoušet te osobě telefonovat. To špatné vykrytí může být dočasné a nebo ta paní může mít telefon i dočasně vypnutý. Také si nejsem jist zda policie a horská služba se něčím takovým vůbec budou ochotní zabývat, ale možná se i v tom mýlím. Jinak přejí aby se ti s tou paní podařilo nějak zkontaktovat.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.08.12 20:42
avatar

Ztotožnuji se s názorem Vlazy. Ale za pokus to v takovémto případě stojí. Udělal jsi co bylo v Tvých silách, a to Tě šlechtí.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.