Dobrá odpověď nejde

Od: Datum: 07.08.12 21:47 odpovědí: 8 změna: 08.08.12 07:40

Již podruhé jsem vložila odpověď do otázky - Žaluzie a nemám tam řádku s dobrá odpověď. Můžete mi to vysvětlit, proč to tak je? U jiných otázek to tam mám. Děkuji za odpověď.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.08.12 21:56

Dobrý den,

nevím to jistě, ale řekl bych, že je to tím, že reagujete na odpovědi a ne na dotaz...

Datum: 07.08.12 22:02

Odpovídala jsem na dotaz.

Od: krkovicka*
Datum: 07.08.12 22:03

Zkuste obnovit stránku,nebo se odhlásit a přihlásit.Pak vyloučite jestli je to ve vašem prohlížeči
Datum: 07.08.12 22:07

Ale teď zase nelze kliknout nikomu z nás na "Dobrá odpověď" :D Není to nějak omezeno počtem úhozů v odpovědi? Už jsem to tady někde hledal, ale zatím bez úspěchu.

Datum: 07.08.12 22:10

Odhlášení a přihlášení nepomohlo.

Upozornění od sys hejkal 07. 08. 2012 22:15:21
Může to být tím, že píšete ze stejné IP adresy jako tazatel a server Vás považuje za jednu osobu.
Dám vědět adminovi...
Datum: 07.08.12 22:42

Děkuji za vysvětlení.

doplněno 07.08.12 23:08:

Nyní jsem založila novou otázku v rubrice Společnost ohledně převodu bytu a otázka nejde vložit. Nedokáži si to vysvětlit proč. Doposud jsem takové problémy neměla, tak proč nyní? Nebo jsem blokována, protože mám s někým stejnou IP adresu? Jak mám dokázat, že jsem někdo jiný. Jsem na poradně i déle registrovaná.

Datum: 07.08.12 23:21

Mně se dnes nedařily vkládat odkazy, jindy zase nejde něco jiného. Možná, že je web přetížen.

Upozornění od administrátora 08. 08. 2012 07:41:28
s přetížením to snad ani souviset nemůže. Pokud na něco podobného narazíte, pošlete mi to na mail, já to prověřím. Jestli to nebyl kopírovaný odkaz přímo z nějaké stránky (ne z adresního řádku), ten by mohl v některých případech zlobit.
Datum: 08.08.12 07:40

server má několik pravidel podle kterých určuje, kdo je tazatel a kdo ne. Pokud splníte byť jednu podmínku nedovolí vám hodnocení pro případný "střet zájmů", tak tomu bylo i v tomto případě. Stává se to zřídka, ale stát se to může. Myslím, že to není taková katastrofa :)

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.