Počítají se tyto odpovědi do statusu?

Od: Datum: 02.08.12 23:14 odpovědí: 27 změna: 05.08.12 08:18
Mám dotaz zda se počítají odpovědi do top,statistiky uživatele když přispívá jako nepřihlašen,ale přesto je registrovány.Po uvedení stejné emailové adresy.
Ještě další otázka-když hodnotím Sys za dobrou odpověď-vidí to?Nebo to vidí jinde ale u sebe nikoliv?Děkuji.

avatar
kapkanadeje uzavřel tuto otázku
Již bylo řečeno vše podstatné.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.12 05:40
 
avatar
SYS autora hodnocení vlastních příspěvků nevidí... Admin na to myslel!
Neměl by byť problém si vyzkoušet, jak se mění statistika, když přispěji registrovaný a potom neregistrovaný...
Nemám ale vlastní zkušenost!
 
Od: krkovicka*
Datum: 03.08.12 06:23
 
Děkuji za odpověď.Nevím zda se něco počítá.Musela bych kouknout do celkového počtu.Neboť se mi to teď celkově mění;)
Od: vlazy*
Datum: 03.08.12 14:29
 

Zajímalo by mne jak se zde dá přispívat jako nepřihlášený? Když jsem to už několikrát zkoušel tak mi to vypíše, že "Nick "vlazy" je registrovaný. Pokud je Váš, nejprve se přihlaste. Pokud jste přihlášení odhlaste se a následně opět přihlaste. Příspěvek nebyl uložen.". Možná, že kdybych se přihlásil pod jiným nickem (nezkoušel jsem to) tak by to šlo, ale pod svým vlastním to nejde.

 
Od: krkovicka*
Datum: 03.08.12 14:38
 
Vlazy.Jsem registrována jako krkovicka s mým emailem.Kouknu sem,nepřihlásím se napíšu nick třeba konvicka-email taky můj-ten stejný co mám u krkovicka a protože nechci aby si mě někdo spojoval tak budu konvicka.Zda když odpovím na pár otázek bude se mi počítat do součtu odpovědi u krkovicka.To je celé.Samozřejmě nebudu obcházet pravidla-třeba váš už zmíněný počet odpovědi v otázce.
Datum: 04.08.12 05:36
 
avatar

Krkovičko, to nejde, odpovědi se počítají jenom registrovaným a přihlášeným.

Pro Vlazy: Já tady mám několik odpovědí se svým nickem z doby před registrací. Po registraci se už se stejným nickem nedá odpovědět bez přihlášení.

 
Od: krkovicka*
Datum: 04.08.12 07:12
 
Ano.Ten kdo tady odpovídal před registrací tak se mu při registraci odpovědi přičtou.Šlo mi jen o to,když se neprihlasim ke svému nicku krkovicka ale napíšu nick Konvicka,se stejným mejlem,který je povinností uvést i u neregistrovaneho,zda se mi odpovědi prictou do statusu k mému registrovanemu nicku krkovicka.
Datum: 03.08.12 14:46
 
avatar

nn, jen samotná registrace, nic víc... nebyl by to jednoznačný klíč. Zároveň není vhodné používat neregistrované jméno, pokud by se tím odcházelo nějaké zdejší pravidlo, bylo by to porušení. Pokud jde o dočasnou anonymitu je to ok, pak krkovicka-mail postrádá smysl.

Nn, sys nevidí, kdo ho hodnotil, to by nebylo dobrý :)

doplněno 03.08.12 14:47:

konvicka už smysl dává :-D

 
Od: vlazy*
Datum: 03.08.12 16:03
 

Mne se ale jednalo o to, že pod svým vlasním nickem který zde na poradně mám registrovaný se jako nepřihlášený registrovat nejde. Ne, že bych to nutně potřeboval ale zkoušel jsem to a je to tak tak jsem se na to zde zeptal. Zajímalo mne zda to náhodou není pouze u mne nebo u některých zdejších rádců. Nechce se mi to chledat ale myslím, že jsem už zde na poradně někde viděl některé stejné nicky jako registrované i neregistrované.

 
Od: jejkal
Datum: 03.08.12 16:24
 

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem z důvodu porušení pravidel poradny. ]

 
Od: vlazy*
Datum: 03.08.12 16:29
 

jejkal: Mne se ale jednalo o registrovaný nick bez přihlášeni.

doplněno 03.08.12 16:32:

Tak to by mne zajímalo jaký byl důvod skytí obsahu toho jejkal. Osobně jsem tam neviděl nic co by bylo nutně na skryti.

 
Datum: 04.08.12 07:47
 
avatar
Bylo tam skryto toto:
Neregistrovaný nick se stejným e-mailem Zkouška
Registrovaný nick bez prihlášení, teda to, co tě teď zajímalo, to jsem nezkoušel! Já se přihlašuji automaticky, takže mne to ani nenapadlo.
 
Od: viazy
Datum: 04.08.12 10:01
 

hejkal: Já jsem ten registrovaný nick bez přihlášení vícekrát vyzkoušel a tak jak jsem už zde psal nejde to. To mi ale nijak nevadi.
Jinak nechápu proč ti tem příspěvek s neregistrovaným nickem byl smazaný. To, že jsi v praxi předvedl, že bez přihlášení se zde s neregistrovaným nickem dá přihlásit je zde na poradně asi dobře známe a nevidím žáden důvod proč by se něco takového měko skrývat. I sám admin zde napsat mj., že "Pokud jde o dočasnou anonymitu je to ok,". Jaký byl skutečný důvod to se už ale asi nedovíme. Předpokládám, že někomu to asi hodně ujelo nebo byl pod vlivem alkoholu. Snad se nejedná o tiché zavádění cenzury což by mohlo znamenat začátek úpadku této poradny a její pomalé likvidace.
avatar
Upozornění od administrátora 04. 08. 2012 11:21:50
Zbytecne hledas problemy tam, kde nejsou... paranoia?
 
Od: uska®
Datum: 04.08.12 08:11
 

Teď budu za největšího hlupáka, ale zeptám se:

1. Proč se tohle děje? k čemu je to dobré? buď jsem registrovaný a nebo ne? nechápu ...

2. Co je to TOP 25 ? Já tyhle tabulky letmo přehlížím, u TOP 15 si myslím, že jsou to nejlepší rádci, ale nijak jsem to nezkoumala. U TOP 25 jsem si mylsela, že je to asi pokračování patnástky. Nezkoumala jsem to. Narazila jsem na to, že u TOP 25 se jména fofrem mění i s čísilkama. Vysvětlí mi to někdo a nebo dá odkaz, zde se to dočtu? Díky

doplněno 04.08.12 09:08:

aha - u TOP 25 rubriky není psaná jaká je to rubrika, tudíž předpokládám, že je to ta rubrika co právě čtu, je to tak? Holt mám dlouhé vedení. díky

 
Od: krkovicka*
Datum: 04.08.12 08:16
 
Top 15 nejlepší hodnocení uživatelů z celé poradny a Top 25 rubriky- nejlepší hodnocení uživatelů dané rubriky. Tý čísla jsou body-hodnocení.
doplněno 04.08.12 08:22: Proč se to děje?Ještě se nic neděje ale je dobrý to vědět když budu chtít být inkognito tak budu.
Datum: 04.08.12 12:51
 
avatar
Vlazy
Myslím, že děláš ukvapené závěry a prezentuješ je jako fakta!
Pokus o vkládání příspěvků pod cizím registrovaným nickem bez přihlášení mi připadá jako pokus o podvod, nebo vydávání se za někoho jiného k jeho škodě. Kdyby to šlo, mně by to velmi vadilo.
Příspěvek s neregistrovaným nickem jejkal nebyl smazaný, pouze skrytý. Skryl jsem ho já, pro mne to bylo pouze ověření výsledku zkoušky.
Tvoje vyjádření:
To, že jsi v praxi předvedl, že bez přihlášení se zde s neregistrovaným nickem dá přihlásit je zde na poradně asi dobře známe a nevidím žáden důvod proč by se něco takového měko skrývat... není jasné, spíše dost nepřesné a uvádějící do omylu!
Bez přihlášení se s neregistrovaným nickem se dá přihlásit - nenacházím v tom logiku!
Je pravda, že s nepřihlášeným jiným nickem a stejným e-mailem (uvedeným u registrovaného nicku) se dá vložit příspěvek, (to jsem vyzkoušel a zkoušku potom skryl).
O tom, zda je to na poradně dobře známé, o tom by se dalo polemizovat, neuváděl bych to jako předpoklad! Psala o tom třeba v tomto vlákně krkovička - konvička, admin jí odpověděl. Je také pravdou, že více uživatelů, třeba i dlouhodobých, nemá v pravidlech a možnostech poradny jasno, je také pravda, že mnohým uživatelům je to jedno a píší pěkně pod svým jedním, či už zaregistrovaným nebo neregistrovaným, nickem!
Důkazem mohou být i další příspěvky v tomto vlákně.
Nevkládej sem, prosím, svoje předpoklady o ujetí, nebo alkoholickém opojení.
Doporučil bych ti zavést si takovou svojí soukromou cenzuru na svoje vyjadřování, a návrat k radám, tam jsi celkem úspěšný. Je to vlastně zaměřením poradny, na které stále upozorňuješ!
Svou pomocí ostatním zabráníš úpadku a likvidaci
této poradny spolehlivěji než hledáním nedostatků.
 
Od: vlazy*
Datum: 04.08.12 14:36
 

hejkal: Kdyby jsi to hned napsal, že jsi si tento tvůj příspěvek skryl a proč tak by nenuselo zbytečně dojít k tomu nedorozuměni. Nevěděl jsem, že jsi na této poradně angažovaný trochu více a že máš zde i administrátorské práva a tak mne ani nemohlo napadnout, že by jsi si to mohl skrýt sám. Jediné co mne logicky napadlo bylo to, že se zde asi tiše zavádí ne příliš solídní cenzůra. Tam kde neni dostatek informaci se není čemu divit, že si je lidí různě domyšlí a to ne vždy tak jak je to ve skutečnosti. Z nějakých důvodů jsi nenapsal důvod toho skryti a nyní se divíš, že jsem na to reagoval tak jak jsem reagoval. V žádném púřípadě jsem ohledně toho neprezentoval nic jako fakta, ale pouze to co jsem si o tom myslel.

Píšeš, že ten příspěvek nebyl smazaný, ale pouze skrytý. Já v tom ale nevidím žáden příliš velký rozdíl. Když je to pro běžné uživatele poradny neviditelné tak to má stejný význam jako by to bylo smazané.

Ano i mne připadá pokus o vkládání příspěvků bez přihlášení pod cizím registrovaným nickem jako podvod a jsem proto aby to zde nebylo tolerované pokud by se to někomu nějak povedlo. I mne by to vadilo. Já to neregistrované přihlašování zde nemám v úmyslu zneužívat. To zdejší moje neregistrované přihlášení bylo pokud si dobře pamatuji a nepletu se poprvé. Byl to také takový můj pokus který ale nedopadl přesně tak jak jsem to měl v úmyslu, ale to nevadí. Pro mne není žáden problém se na této poradně přihlašovat pod jedním mým zde registrovaným nickem.

Hledání nedostatků se asi nikomu kdo je za ty nedostatky odpovědný příliš nelíbí. Bez upozorňování na ty nedostatky ale nelze čekat, že se tím bude někdo zabývat a případně udělá nějakou nápravu i když většinou jen málo kdo je ochoten přiznat, že to co vymyslel nebylo zrovna příliš dobré.

 
Od: hop®
Datum: 04.08.12 14:43
 
avatar

Vlazy, nezlobte se, ale myslím, že principy ovládání této poradny nejsou až tak složité. Pravděpodobně jste si všimnul, že pokud najedete myší na něčí nick, zobrazí se Vám základní údaje o registrovaném uživateli, a to včetně dosažené "hodnosti". Hejkálek má jako hodnost "SYS", což už samo o sobě je "podezřelé", protože v seznamu tuto hodnost nenaleznete. Možná byste opravdu měl tuto poradnu lépe poznat, než ji začnete kritizovat...

 
Od: vlazy*
Datum: 04.08.12 15:01
 

hop: Já se nezlobím. S principy ovládání této poradny kromě časté nefunkčnosti formátování textu jsem prozatím neměl žádné problémy.

Tím co se zobrazí pokud najedu myší na něčí nick jsem se prozatím příliš nezajímal, protože v tom nevidím nic pro mne důležitého. Na tuto poradnu chodím kvůli něčemu jinému.

Chápu, že kritika se málo komu líbí. Bez kritiky by ale svěl vypadal asi trochu jinak a nebo by už možná ani neexistoval.

 
Od: hop®
Datum: 04.08.12 15:18
 
avatar

Vlazy, nevím přesně, proč na tuto poradnu chodíte, předpokládám že především kvůli tomu abyste rozdával dobré rady, případně abyste se zde zeptal na svůj problém. Takto funguje, myslím, většina místních rádců, nejen registrovaných.

Ovšem, pokud se někdo (nemyslím jen Vás) začne ptát na konkrétní podrobnosti ohledně fungování a principů poradny (například hodnocení, trička, omezení) a začne je řešit a kritizovat, měl by podle mého názoru nejdříve tuto poradnu poznat a trošku ji prozkoumat a pochopit. Věřte mi, také mi to trvalo...

Dnes se trošku snažím Adminovi pomáhat v hledání a odstraňování případných chybiček v systému, rád se zde odreaguji, našel jsem zde několik virtuálních kamarádů (či kamarádek) i několik lidiček které jsem poznal osobně. Nejsem žádný ideální člověk, takže občas Admina či Syslíky pozlobím reakcí, která je mimo vlákno nebo pravděpodobně nikoho nezajímá, ale vše snad v rámci slušného chování - pak se samozřejmě nezlobím, že je moje odpověď smazána, naopak ji občas sám nahlašuji...

Ale jsem rád, že jsem trošku poznal, že "šéfovat" podobnému serveru není vůbec jednoduché, že ať se pravidla upraví jakkoli, vždy bude někdo remcat. Proto se také snažím Adminovy kroky a změny pochopit dříve než je odsoudím, proto si této poradny vážím (je to Adminovo "dítě") se všemi plusy i mínusy, které se mne subjektivně dotýkají. A nemyslete si, naše komunikace s Adminem není o tom, že bychom se svými názory vždy souhlasili, spíše naopak...

 
Datum: 04.08.12 18:10
 
avatar
Vlazy
V dnešní době jsou nejdražší a nejdůležitější informace!
Sám sobě škodíš, když se navážíš do organizace poradny a nemáš dostatečné informace. Ztrácíš tím kredit.
Informací je na poradně dost, kdo chce, ten je ovládá. Důkazem je více příspěvků od různých uživatelů, kteří se ti to snaží vysvětlit. Ty jsi zdá se zájem neprojevil, chybí ti to základní. Vědomosti nahrazuješ dohady a předpoklady. Zapomeň na kdyby, nevěděl jsem, nenapadlo mne. Tím se jen potvrzují tvá slova: Tam kde neni dostatek informaci se není čemu divit, že si je lidí různě domyšlí a to ne vždy tak jak je to ve skutečnosti.
Smazat a skrýt je velký rozdíl! Uvědom si, že smazaná odpověď není vidět, nemá informační nebo výchovný účinek oproti té skryté, která i nezainteresovanému uživateli podá určitou informaci.
Vůbec jsem se nedivil tvé reakci, po zkušenostech jsem podobnou očekával.
Dal bych rád do tvé pozornosti odpovědi hopa nejen v tomto vlákně, ale např. i v tvé otázce Počet odpovědí v jedné otázce,
kde trpělivě odpovídá na tvých 7 příspěvků.
A nejen on, ale i další.
Souhlasím s tvým vyjádřením o poukazování na nedostatky. Otázka však je, kdo je za nedostatky zodpovědný a či to vůbec nedostatky jsou. Poradna běží roky a roky, už to pomalu bude 8 let, pokud si dobře vzpomínám, je tu něco okolo 12 000 registrovaných uživatelů.
Admin za ta léta určitě mnoho připomínek, nedostatku a návrhů promyslel, případně realizoval, někdy také zase zrušil. A k tvé kritice už se vyjádřil.
Věnujme se radám, jsou uživatelům poradny prospěšnější, než mnoho řádků, které čte jen málokdo.
 
Od: vlazy*
Datum: 04.08.12 21:45
 

hop, hejkal: Vidím, že jsem vám asi šlápnul na kuři oko. Asi si oba myslíte, že slušně vyjádřená kritika něčeho co vám není po chuti sem na poradnu nepatří aby vás to zbytečně neiritovalo. K čemu je zde ale rubrika "Vzkazy, přáni a ztížnosti" když podle vás by se tam nemělo psát kritiku? Připadá mi to, že se zde snažíte prosazovat omezování svobody vyjádřování názorů na něco. Klidně se mnou a s mými názory nemusíte souhlasít, ale nežádejte po mne abych souhlasil já s vámi. Mne vůbec nevadí když někdo se mnou nesouhlasí, pokud to vyjádři slušně, ale to neznamená, že bych také já nemohl nesouhlasít s ním.
hejkal: Píšeš, že smazat a skrýt je velký rozdíl protože smazaná odpověď není vidět. A skrytá odpověď je snad vidět? Nevím jak pro tebe, ale pro mne jako obyčejného uživatele této poradny to co napsal autor odpovědi viditelné není a proto je pro mne výsledek stejný. Nebo snad existuje nějaký způsob jak zviditelnít skrytou odpověď?
Ohledně toho omezování počtu odpovědi v jedné otázce na co narážíš se vyjádřilo myslím dost lidí kteří měli na to podobný nebo stejný názor než já a určitě jsou i další kterým to vice či méně vadí, ale nevyjádřili se ohledně toho. Ty se to ale snažíš i přes to obhajovat a tvrdíš, že to snad ani nedostatek není.
Píšeš abychom se věnovali radám, protože jsou uživatelům poradny prospěšnější. S tím s tebou souhlasí. Zapomněl jsi ale dopsat, že vedení této poradny ale bude to věnování radám omezovat tak aby se tomu nebylo možné věnovat vždy.
I když jsi to přímo nenapsal tak vidím, že z tvého pohledu jsem na této poradně nežádouci, nerad mne zde vidíš a snažíš se mne odtud vypudit. Vůbec se nebudu divit když jednou zjistím, že už zde nemám přístup, protože mi ho někdo zablokoval.
 
Od: hop®
Datum: 04.08.12 21:54
 
avatar

Vlazy, mně jste opravdu na nic nešlápl, to si zbytečně fandíte. Samozřejmě sem patří kritika, ovšem podložená argumenty, kritika konstruktivní. Druhá věc je, že majitel serveru a poradny, náš Admin má stejně závěrečné slovo, Má na to právo, je to JEHO poradna, JEHO čas a JEHO finance.

Snažil jsem se Vám vysvětlit některé záležitosti ohledně fungování poradny, ovšem jak vidím, marně, navíc mne ještě osočujete že omezuji něčí práva, což mne vážně irituje. Po nikom nežádám, aby se mnou souhlasil, pouze jsem naivně předpokládal, že se nad mými slovy alespoň zamyslíte.

Na závěr Vám chci sdělit, že i moje trpělivost má své meze, a pokud nevidím ani náznak pozitivní odezvy na svoji snahu o vysvětlení, nebudu tímto vysvětlováním dále marnit čas. Hezký den...

 
Datum: 04.08.12 22:10
 
avatar

Pokud člověk přijde někam na návštěvu, tak by měl dodržovat pravidla, která jsou tam nastavena. Ke mně kdyby přišel někdo, kdo bez znalosti místních poměrů začne rejpat a kritizovat, tak s ním osobně vyrazím dveře.

 

 

Od: vlazy*
Datum: 04.08.12 23:19
 

hop: Přiznáváš, že sem patří kritika ale zároveň se tváříš hodně uraženě když ji zde někdo napíše a hlavně když ta kritika není přesně podle tvých představ. Já to co admin zde zavádí respektuji, protože nemám ani jinou možnost. To ale neznamená, že bych musel nutně se vším co a jak zde zavede souhlasít a nemohl bych se ozvat když vidím, že něco není zcela dobré nebo je dokonce ke škodě této poradny. Asi ti už pochybilo argumentaci proti mne a tak si je snažíš vymýšlet, např., že tě osočují , že omezuješ něčí práva což jsem nikde nepsal. Předpokládáš, že se nad tvými slovy zamyslím, ale ty se nad těmi mými zamyslet odmítáš. Předpokládám, že to co píšeš snad myslíš vážně a přestaneš mi tlačit tvoje názory jako jediné zprávné.

ladinpraha: Vidím, že by jsi zde rád zavedl poměry podobné těm z před listopadu 1989, tzn. držet hubu a krok a komu se to nelíbí tak s ním pořádně zatočit. Nevím jak ty, ale já si na tu dobu velmi dobře pamatuji.

 
Od: hop®
Datum: 04.08.12 23:31
 
avatar

*bzum*

... začínám pochybovat o Vašem duševním zdraví. Je mi Vás docela líto...

doplněno 05.08.12 04:09:

Popisuji pouze objektivní skutečnosti anebo vyjadřuji své názory. Vykám Vám a nepoužívám sprostá slova. To Vy stále překrucujete pravdu a vkládáte mi "do klávesnice" něco co jsem nenapsal. Přiznejte si, že jste asi trošku paranoidní...

P.S.: neslušná urážka by byla, kdybych někomu řekl, že je vztahovačný dement s IQ pokojové teploty, který si nevidí do huby a mele svoje kraviny stále dokola, který si ve svém debilním minimozečku sám vytváří svoje osobní problémy a obviňuje z nich ostatní, a tak dále. Ovšem takový člověk by mi asi nestál ani za to, abych kvůli němu vůbec sáhnul na klávesnici...

Končím v tomto rozhovoru, nemá již žádný smysl. Vám přeji hezký den a syslíky žádám o uzavření otázky...

 
Od: vlazy*
Datum: 05.08.12 00:32
 

hop: Dalo se čekat, že zde ještě z něčím proti mne vylezeš. Že tvoje morálka je až natolik pokleslá, že začneš neslušně urážet to jsem ale nečekal.

doplněno 05.08.12 07:57:
hop: Vidím, že ti nedá aby jsi neustále neslušně rýpal do mne tj. do někoho vůči komu jsi velmi zaujatý. Já jsem zde vyjádřil názor na něco co tobě není pochuti a tak jsi to využil aby jsi se na mne za to vyřádil. Tak už to u některých lidí bývá, že svoji hloupost a neslušnost musí veřejně prezentovat všude kde to jen jde. Ohledně toho překrucování pravdy a toho co jsi napsal nebo nenapsal by se dalo hodně diskutovat, ale s tebou to nemá význam, protože ty si myslíš, že pravdu máš pouze ty a nikdo jiný ji v žádném případě mít nemůže. Svoji neslušnost popíráš, ale nenápadně se mi snažíš podsouvat sprosté urážky. Stojí ti za to aby jsi kvůli tomu opakovaně sáhal na klávesnici a vyjádřil tak svoji sprostotu. Žádáš o uzavření otázky, protože se bojíš aby se to zde náhodou neobrátilo proti tobě. Nejsem si zcela jist zda to s tím ukončením myslíš vážně a zda si ještě zde nebo někde jinde do mne nezarýpeš.
Tobě taky přejí hezký den a brzké vystřízlivění z toho záchvatu sprostoty.
 
Od: krkovicka*
Datum: 05.08.12 08:18
 
Vlazy nic proti tobě ani Hopovi nemám.Prosila bych o uzavření.Nikam to nevede.Oba si budete tvrdě stát za svým...ale ne tady.Děkuji.And.

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.