Muzea vystavení expozice

Od: Datum: 14.07.12 10:06 odpovědí: 4 změna: 14.07.12 11:51

Zdravím, mám obrovskou sbírku figurek z Kinder, celkem se v tom za ty roky vyznám, ale to je teď vedlejší. Dalo by se nějak zbohatnout na tom, že by se tato výstava nabídla jako expozice nějakému muzeu třeba na 2 měsíce? Nebo za takové věci muzea neplatí a dělá se to zadarmo? Předem děkuji.

Pokud ano, dáte nějaký tip na muzeum, co hledá expozice?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.07.12 10:37
avatar

Možná, že by Vaši sbírku do nějakého muzea věnovaného především dětem, vzali. Ale rozhodně byste tím nezbohatl, myslím si, že by to bylo bezplatné a vy byste měl jen dobrý pocit, že si to lidé prohlížejí.

Mé oblíbené muzeum je Muzeum stavebnice Merkur v Polici nad Metují. Ale když si představím u té úžasné stavebnice, na které se učily šikovnosti celé generace kluků, takové pitomé a vytlemené plastové figurky z kinder vajíček, je mi smutno. To by bylo jako nebe a dudy.

Neznám žádné muzeum, do kterého by podobné věci přijali. A ani nevidím důvod. My si kdysi kupovali za korunu v pytlíku "štěstí", byl to takový předchůdce těch kinder vajíček. Pokaždé tam byla nějaká děsná pitomost ale děti z toho byly vedle. Tak se musíte poptávat, kde by Vám to vystavili. Podotýkám, že zřejmě bezplatně. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 14.07.12 11:21

Aniž bych chtěl posuzovat jakékoli sběratelství, lituji, že tady nemohu poslat bodík - ..."když si představím u té úžasné stavebnice, na které se učily šikovnosti celé generace kluků, takové pitomé a vytlemené plastové figurky z kinder vajíček, je mi smutno"...

*bum*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.12 11:46
avatar

Jaguško, naprostý souhlas. Štěstí za korunu - to byly blbosti, viď? Merkur je kapitola sama prosebe. A pamatuješ obyčejné dřevěné kostky v pár základních barvách? Co všechno se z nich dalo postavit? Myslím si, že kinder figurky mohou být i ozdobou třeba dětského pokoje, pokud se to nepřehání, ale neumím si představit, kdo by se šel podívat na jejich výstavu. Snad pár zanícených sběratelů, protože normální návštěvník by se v tom množství, které jich už bylo uvedeno na trh, velice rychle ztratil.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 14.07.12 11:51

Zajistit si prostory, pronajmout (každý chce vydělat...), narvat na káru, do auta, autobusu aj. a jezdit a ukazovat a vybírat si sám na sebe.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.