Přesun otázek na Poradte.sk

Od: Datum: 06.07.12 08:18 odpovědí: 10 změna: 06.07.12 14:58
avatar

Rozhodnul jsem se, že otázky, které jsou napsané slovensky budu přesouvat na Poradte.sk. Určitě je to rozporuplný nápad, ale z dlouhodobého hlediska je to jasná cesta. Je dost možné, že po pár letech celé .sk ukončíme a všechno přesuneme zase zpátky *smich*.

Celé to má jednu vadu na kráse - ohodnocené odpovědi, ty by se samozřejmě započítaly na druhé verzi - v případě, že by daný člověk tam měl registraci. Pokud ne, přijde o ně nebo můžu automaticky jeho registraci zkopírovat a uložit i na sk. Co myslíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: bena*
Datum: 06.07.12 08:48

Admine, já si myslím, že celý projekt Poradte.sk byl od začátku zbytečný. Myslím si, že by bohatě stačilo, když by se na Poradte.sk udělalo přesměrování na Poradte.cz.

Vidím to třeba v rubrice Počítače a příslušenství nebo elektronika - tam je staršně málo otázek a strašně málo odpovědí. I těch hodnocených...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.12 09:01
avatar

Myslím, že slovensky píšící tazatel, pokuď napsal na cz, by neměl být nikam automaticky přesouván. Možná je to v Čechách žijící Slovák, který ví, že češtinu neovládá dokonale, zejména v psaném projevu. A ptá se sice slovensky, ale na české zákony, české zvyklosti.

Také myslím, že pokud by se náhodou na Poraďte objevil dotaz v polštině, němčině..., že byl byl zodpovězen. Prostě si myslím, že slovenština na poradte.cz patří.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.12 09:01
avatar

Když už máš touhu přesouvat, tak souhlas s bena Odpovědi se dočkají spíš tady. Ale to už je docela pěkně pořešené tím, že ta otázka je tu vidět. Je ovšem zajímavé pozorovat, že na .sk jsou vesměs lépe zadané nadpisy a lépe popsané otázky Ale nedělala bych to nejraději vůbec. Buď se sk chytí nebo ne, řada slováků žije v čechách, tak se ptají tady. Je to divné, někoho přesouvat jenom proto, že mluví maličko jinak, vybírat by si měli oni, ne ty ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.12 09:05
avatar

v tom je právě to kouzlo, odpoví se tady a pak se přesune na SK *smich*. SK verze se nerozjede, dokud tam nebude dostatek otázek.. je to začarovaný kruk. Přesunu ty nejstarší po kterých neštěkne už ani pes a uvidíme :)

Od: hop®
Datum: 06.07.12 09:10
avatar

Ahoj, otázka kopírování registrací se řešila již těsně po vzniku slovenské poradny. V té době jsi ji zamítl, s odůvodněním, že kopírovat celou databázi je zbytečné, že se každý může zaregistrovat sám...

Jinak co se týká hodnocení ve slovenské verzi, možná by někteří rádcové uvítali možnost jednorázově či průběžně přesunovat své "bodíky" z jedné verze do druhé a tm přičíst. Dokážu si totiž představit, že třeba rádce žijící na slovensku bude mít raději tričko se sloveským nápisem a odkazem i přes to, že radí především na české poradně...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.12 09:57
avatar

přesun ohodnocení by byl komplikovaný a nespolehlivý, ale ano bude možnost vybrat si na SK i CZ verzi jestli chceš SK nebo CZ logo :)

doplněno 06.07.12 10:00:

takže vlastně bude výhodné získat v druhé verzi 40 ohodnocení a tím snáz další tričko *smich*

Od: hop®
Datum: 06.07.12 10:00
avatar

... anebo tak ... ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.12 13:34

Tak jestli tomu dobře rozumím, tak nejde o rady, ale o body...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.07.12 13:56
avatar

kdepak, v první řadě o rady... ale nerad bych se dostal do obvinění, že chci ušetřit a obírám lidi o jejich ohodnocení... *plac*

Takže nyní, se registrace přesunutých odpovědí automaticky zakladají, pokud by ji chtěl někdo smazat není problém, stačí mi říct a dám ho listu, že si to nepřeje :)

Zatím si hraju s rokem 2005-7, takže to poznáte jen v úbytku celkových odpovědí :)

doplněno 06.07.12 13:57:

pokud to někoho zajímá může zkusit: https://www.poradte.cz/rostli…-pestovani/446-datlovnik.html

doplněno 06.07.12 14:03:

tesyku už došlo i na tebe, jsi tedy už i na poradte.sk :)

Datum: 06.07.12 14:58

No to si tomu dal, já skoro neumím slovensky... :D.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.