Ubývání bodů

Od: Datum: 20.01.17 15:31 odpovědí: 14 změna: 02.02.17 19:09

Vím, že tato otázka se tu již řešila, taky vím, že o nic nejde, ale stále tomu nerozumím, za poslední dny mi dva ubyly, čím to je?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.17 15:37

Do hodnocení uživatelů se počítají body za poslední rok. Tedy staré mizí.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 20.01.17 16:37

Datum: 02.02.17 18:53

tak nevím,asi jsem blbá, ale ani jedna z mých založených otázek nebo těch, do kterých jsem přispěla, nebyla z posledních 14 dní nikam přsunuta a už mi ubyly další body.

Datum: 02.02.17 18:56

ježíš proč furt řešíte takové věci, chodíte sem kvůli bodům nebo jen lidem pomoci a poradit ...nikdy mě nenapadlo sledovat kolik kdy mám bodů... mnoooo asi to dělám špatně -já nevím *nevi*

Datum: 02.02.17 19:09

Hned první odpověď od @jethro to vysvětluje ;) M

Datum: 20.01.17 21:30

Vy jste si při registraci nepřečetla pravidla a nápovědu (FAQ)?

Datum: 26.01.17 21:22

Body se skutečně zobrazují "aktuálně" (za poslední rok), ale také se někdy může stát, že se některé nezapočítají. *nevi*

Viz zde (nejsou za dnešek):

doplněno 26.01.17 21:38:

Nj. ale "další den" už byl. :-D Já myslím, že je to nějaká chybka.

Datum: 26.01.17 21:27

Započítávají, ale uloží se až následující den. Já třeba zase ve statistice vidím o jeden bod méně než ve žlutém okénku. Takže vím, že zítra mi jeden "zmizí". M.

doplněno 26.01.17 22:12:

Co na to mohu říci. Já tedy další den mít teprve budu. Aspoň doufám *smich*

Od: ben®
Datum: 26.01.17 22:34

Dobrý den, ta chybka byla ráno na serveru (viz odkaz) a v Moje stránka je včerejší datum, protože se dnes ráno "neúčtovalo" (když nešel server). A nyní je otázka, zda bylo včerejší hodnocení ztraceno nebo se zítra ráno načte. Zdravím!

https://www.poradte.cz/vzkazy…-je-chyba-na-mem-tabletu.html

doplněno 26.01.17 22:48:

ildika - ano, nastal ranní kolaps, ale byl úspěšně překonán a poradna byla resusciována .

Datum: 26.01.17 22:41

Aha, to bude asi ono. :) Já jsem si všimla, že včera (respektive už dnes) po půlnoci se mi Poradna nechtěla načíst, ačkoli internet fungoval.

doplněno 27.01.17 12:54:

Samozřejmě, že o nic nejde. Já se ráda ve všem šťourám a říkám tomu, že chci příjít věcem na kloub (ale každý to může vnímat různě).

Od: hogo
Datum: 27.01.17 12:22

Pořád někomu ubývají body, copak sem návštěvníci chodí jen pro ty body, pro tričko, nebo aby získali vzdělání?Každý by měl přece mí dobrý pocit z toho, že poradí nebo mu dobře odpovězno.

Datum: 27.01.17 12:33

Ale no tak. To víte že ne. Ale pokud se vám něco bez zjevné příčiny děje, chcete zjistit proč. To by se třeba nikdo nikdy nezeptal, proč mizí v pračce ponožky (mě tedy ne *smich*). Není to věc zásadní, ale děje se, a tak se člověk zeptá. Ne? ;) Věřím, že stejný dotaz by se objevil, i kdyby přibývaly. M

Datum: 27.01.17 13:59

Mono. To si teda piš, že pračka ponožky žere! Já někdy před vánocemi všechny liché vyhodila a už jich máme zase pytel *zed*A to když jdeme rovnat fusekle, tak se koukneme i za pračku, pod postel, klukům mezi hračky :-D. Prostě všude. A stejně chybí *sok*

Datum: 27.01.17 15:03

Vyhodilas liché a zbyl ti pytel těch sudých. To je jasný :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.