Hledani sourozencu

Od: Datum: 25.06.12 14:45 odpovědí: 11 změna: 23.07.12 11:49

Dobry den, jmenuji se Jana a je mi 21...Mam celozivotni problem a to ze bych potrebovala a hlavne chtela najit sve 3 straesi sourozence.Posledni informace mam ,ze kdyz byly maly 1-5 let byly dany do detskym domovu OMLENICE A HUSINEC OKES PRACHATICE...BYLO TO MEZI ROKEM 1983-86...Jsou to deti z prvniho tatovo manzelstvi...Pry byly adoptovany takze uz se ani nemuseji jmenovat FARKAS-OVA...Hledam je cely zivot ,ale do televize se stydim bojim se ze mne odmitnou pred celym narodem ,nevim jak zareaguji.Zkousela jsem kontaktovat mesta omlenice a husinec ,ale bylo to bez odpovedi takze musim patrat dal.Doufam ,ze se najde nikdo kdo mi aspon poradi jak mam postupovat jestly jsou nejake jine moznosti vyhledavani...Pri narozeni se jmenovaly KLARA ,MIROSLAVA A MIROSLAV A VSICHNI MELY PRIJMENI FARKAS...-FARKASOVA...JEJICH MAMINKA SE JMENOVALA VERA MAM I JEJI FOTOGRAFII ...mnohokrat dekuji za jakoukoliv stopu s pozdravem Jana

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.06.12 14:50

Já bych zkusila Poštu pro tebe, mají různé postupy a většinu lidí se podařilo vypátrat... pak leda nějaký detektiv. Možná byste měl přemoci svůj strach, pokud se hledání Vašimi postupy nedaří.

Nebo zkuste zavolat na matriky uvedených měst, zkoušela jste to?

Od: stribrnak*
Datum: 25.06.12 15:21

Didinlo zaregistrujte se zde a zkuste kontaktovat vnitřní poštou kolegu s nickem

Gotrekzagary ,ten se vám bude snažit pomoci,mě už moc pomohl

s pozdravem

S

Datum: 23.07.12 11:49

Už jsem je zkoušel hledat... problém je, že žádnou Farkašovou (ani jako rodné příjmení) narozenou toho dne, který tazatelka uvádí, jsem nenašel.

Nevím, jaká je praxe při osvojení dětí... jestli se jim náhodou nemění i rodné příjmení dle přijmení osvojitele.

Od: didinka007*
Datum: 25.06.12 19:09

Ahojky moc vam dekuji za odpovedi no do posty jak jsem jiz uvedla radsi ne proto to zkousim vsemi zpusoby jinak...matricni urad jsem nezkousela...a na webu bych si to mohla zjistit?

Datum: 07.07.12 23:59

Dobry den,vite aspon rok narozeni sourozencu?

Datum: 08.07.12 13:49

ahoj ano vim jen klary 26.9.1979

Datum: 08.07.12 17:24

Ahoj a je mozne ze by mohla chodit do skoly v Tabore,nechce se mi ted koukat na mapu ,jak je daleko od mist ,kde byla v detskem domove:Zkousela jste ji hledat prez spoluzaky?

Datum: 08.07.12 17:40

A vedela by jste priblizny rok ostatnich + -treba 2 roky?

Datum: 08.07.12 20:35

tak mirek by mel byt o 2 roky mladsi asi tak a mirka nejmladsi asi o 3 roky od klarky presne nevim bohuzel pres spooluzaky jsem to zkousela ale jelikoz maji asi jine prijmeni nelze je najit

Datum: 08.07.12 23:55

pravdepodobnost,ze se jinak jmenuje je velka.Ted otazka,jestli vedi,ze jsou adoptovani.Chtelo by jit po stopach v detskym domove,asúpon zjistit v kolika letech byli adoptovani,to by snad mohli prozradit,ne?Ja vim ze je,to pro nekoho neprijemne jit do posty pro tebe,ale jineho vam nezbyde,kdyz budou prejmenovani.To ze by o vas nemeli zajem bych se nebala,nic jste jim neprovedla,nemaj duvod .Urcite by jste to zvladla,trema se preklene.Takhle budete hledat cely zivot a treba marne.kdyby jste aspon zjistila,kde chodili do ZS pred adopci.V kazde skole by meli mit seznam jmen zak,ktere tam chodili.Pak se obratit na spoluzaky te tridy,treba si vzpomenou,kam se podeli..

Datum: 22.07.12 22:58

Já jsem Adoptovanej a mí pravý kořeny neznám žádný

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.