Řádí vám tu šotek!

Od: Datum: 07.06.12 10:29 odpovědí: 10 změna: 07.06.12 23:16

Tak jsem dnes vložila otázku a to do stejné rubriky jako nyní - SPOLEČNOST - OSTATNÍ, s dotazem na int. stránky XXL shop na prodej čehokoliv a otázka skončila v sekci NEJEN PRO ŽENY - OBLÉKÁNÍ? *ee* Může to tu někdo napravit?


avatar
kapkanadeje uzavřel tuto otázku
Admin za to nemůže, to já jsem špatně zařadila Vᚠdotaz. Admin to jistě napraví jak nejdříve to půjde. Omlouvám se.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: cobrak*
Datum: 07.06.12 10:34
 

Ano, to je samozřejmě správně, protože, když přispěvatel umístí příspěvěk jinam, než patři pdle názvu a svého obsahu, tak moderátor poradny ho automaticky přesune tam, kde by měl být, takže i ve Vašem případě se jedná o správnou a oficiální věc ;)

 
Od: cca
Datum: 07.06.12 10:43
 

Lidičky, kdybyste se někdo podívali o co jde - http://www.shopxxl.cz/, tak si tu nemusíme nesmyslně dopisovat. *zed*

Jsem optimista, sem-tam, věřím v brzkou nápravu, hezký den *smich*

Od: krkovicka*
Datum: 07.06.12 10:49
 
V sekci Seznam rubrik najdete i Přesunute a přejmenováné otázky.Tam možná tu svoji najdete.Tohle dělá Administrator.
 
Datum: 07.06.12 11:03
 
avatar
presunuto zpet, ale nove zarazeni nebylo vubec od veci, dokazal bych se s tim ztotoznit :)
 
Datum: 07.06.12 11:13
 
avatar
Neřádí nám tu šotek, otázka byla špatně položena!
Převážná většina lidí si pod pojmem XXL představí označení velikosti ošacení. Zřejmě ke stejnému názoru došla i moderátorka a otázku přesunula tak, jak správně podotkl cobrak.
Pod pojmem XXL shop na prodej čehokoliv si můžeme představit prodej čehokoliv. Je vhodnější svoje otázky zadávat konkrétní a jasné. Kdybyste napsala srozumitelně, nemusíme si tu trapně dopisovat. I moderátoři jsou optimisté, také věří v nápravu! Přeji pěkný den!
 
Od: cca
Datum: 07.06.12 23:16
 

Vždy nemusíte odpovídat "za každou cenu ", ale jen k věcem, o kterých něco víte?! Takovího rozčilování, není to zbytečné? Vysvětlení je níže. Hezký večer

avatar
Upozornění od sys kapkanadeje 08. 06. 2012 09:31:26
Není to zbytečné. Kolega Hejkal zareagoval správně. Má to být ponaučení pro všechny tazatele, aby zadávali srozumitelněji své dotazy. Kdybyste ten odkaz umístila do svého původního dotazu, bylo by to jasnější a nemuseli bychom to zde řešit. Za svoji chybu, co se týče přesunu otázky do nesprávné rubriky jsem se omluvila, ale Vy jste zřejmě nepochopila, že byla chyba i na Vaší straně. Dále to rozebírat nemá smysl.
Datum: 07.06.12 11:26
 
avatar

Ono právě to "prodej čehokoliv" v tom dotazu chybí. Takže se tazatelka nesmí divit ani tomu, že ve vlákně budou odpovědi, týkající se mody.

Dotaz zní: Znáte někdo XXL shop?

Ahoj, máte někdo zkušenost s internetovým obchodem XXL shop? Chtěla bych si tam obědnat, ale sleva je tam oproti jiným opravdu značná, tak jestli v tom není ňáký háček.

Takže by si to měla i ve vlákně tazatelka uvést na pravou míru, aby pak nekroutila očima nad neschopností druhých.:D

 
Od: cca
Datum: 07.06.12 14:23
 

Zdravím. Tak jsem chvíli uvažovala, zda na to reagovat, ale budiš, zkusím to. Nestačím se divit, co vás dokáže rozohnit a je mi to upřímně líto. Věřím, že se tu většina lidí snaží poradit, ale teď mi to připadá jako ne poradte.cz, ale pohádejme se.cz.
Na pravou míru mohu uvést pouze to, co jsem zjistila až nyní a to, že když jsem vyplnila rubriku a podrubriku, tak jsem netušila, že je tu moderátor, který to ještě kontroluje a přeposílá dle uvážení jinam. Takže když jsem psala o šotku, tak jako chybu systému. Kapkanaděje které se to asi týká to vztáhla na sebe, zcela zbytečně. Naopak, klidně bych uvítala radu, kam tuto otázku lépe zařadit.
Co se týče názvu int. stránek, bez jejich názvu a adresy není ani otázky. Štítek na zádech s označením velikosti XXL, se vybaví úplně všem, právě proto jsem dala otázku, jestli ten obchod tu někdo ZNÁ, ne co se mu VYBAVÍ, prostě aby napsali ti, co z tohoto obchodu už něco obědnávali a mají k tomu co říct.
Beru tak podle sebe, kdybych tu psala někomu odpověď, tak buď s tím mám osobní zkušenost a nebo se snažím najít informace.
Mohla jsem napsat název třeba Máte doma zboží z XXL shopu? Jestli to můžete kapkonadeje změnit, zkuste to, děkuji
Přeji hezký zbytek dne

Datum: 07.06.12 17:55
 
avatar

Já to změnit nemohu. S přejmenováním otázek se zlobí jen Admin. :) Ale určitě Vám vyhoví a poradí si s tím. Mějte též pěkný zbytek dne.

 
Datum: 07.06.12 19:23
 
avatar
Nebo tak :)
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright Š 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.