Co dalšího patří do Volné diskuze

Od: Datum: 04.06.12 19:43 odpovědí: 11 změna: 21.06.12 14:38
avatar

Udělal jsem další změnu: už mě trošku vytáčí, kolik je tu příkladů k řešení. S pár lidma jsem si o tom povídal a někdo to má opravdu rád, že si může zkusit početní příklady ze střední školy, takže proč ne. Každý má svojí zábavu. Ale nechci to podporovat, už kvůli tomu, že to nejde nijak pojmenovat, aby to dokázal najít i někdo jiný zvenčí - název: prosím pomozte, příklad apd to fakt nejde.

Nově se tedy řadí do Volná diskuze/řešení příkladů. Je i rubrika Škola/řešení příkladů, ale automaticky se to z ní přesouvá... stejně jako v případě Společnost/poznej písničku, Rostliny/poznej rostlinu a Zvířata/poznej živočicha. Vše spadá do svých rubrik ve Volné diskuzi :)

Důvody jsou popsány výše - mizivá využitelnost pro další.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.06.12 20:15
avatar

*palec*Měl jsi udělat rubriku "Udělej za mě!".

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.12 20:37
avatar
jj, to bylo fajn, ale moc plno :-D
Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 04.06.12 22:19
avatar

Claymane, tak bys jako Syslík mohl dát Adminovi námět na nový server ... ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.12 20:56
avatar

Pc hry... Nemám na mysli odbornou radu, když hra nejde spustit, blbne grafika, nejde zvuk apod. To patří do - Počítače/ hry. Ale otázky např. Kdy ta či ona hra vyjde, vyjde tato hra ještě, neznáte podobné hry jako...nevíte jak dál pokračovat ve hře, zasekl jsem se tam a tam...jak se vám líbí hra, hrajete někdo tuto hru...dá se ještě někde sehnat tato hra...Nevíte jak se jmenuje starší hra...apod. Na toto by se podle mne hodila - volná diskuze/pc hry. To také moc velkou využitelnost pro druhé asi nemá. Je to jen můj názor.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.06.12 07:33
avatar

to bude třeba jako další, zatím toho není moc :)

Od: bena*
Datum: 08.06.12 17:18

Kapkanadeje: Naprosto s Vámi souhlasím. Není týdne nebo 14 dnů, aby v rubrice Počítače a příslušenství byl dotaz ve stylu "poraďte hru takovou a makovou", "Jak se Vám líbí nová hra", "Sháním tu a tu hru", atd., atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.06.12 22:04
avatar

No nevím, zrovna mě pomohlo jak se počítají kočky a koťata v batohu*smich*, jinak jsem to počítala ještě dnes. Jinak souhlasím, taky se mi nelíbí když někdo zadá úkol a některý pak ani nepoděkuje.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 04.06.12 22:17
avatar

Admine,

vyskytují se tu žádosti na vyřešení úlohy, (třeba jako příklad - matematické). Žádosti jsou typu "vyšlo mi toto, je to správně?" anebo "mám toto zadání, jaký je výsledek?".

Většina služebně starších kolegů se snaží tazateli napovědět a třeba průběžně vést k vyřešení úlohy, což asi není nic špatného v rámci této poradny. Někteří "aktivní" rádcové však úlohu vyřeší a zveřejní výsledek, čímž tazateli - školákovi vůbec nepomohou, aby se něco naučil, aby se vůbec snažil sám přemýšlet.

Nicméně, veškeré podobné dotazy už předem mívají jasný a odůvodnitelný výsledek, není to žádost o radu, ale o pomoc, možná bych tedy založil HLAVNÍ rubriku "Pomoc", která by byla nehodnocená podobně jako Volná diskuze, a kde bychom se mohli vykecávat a předhánět ve vzpomínkách na to, co jsme kdysi znali a uměli... Se všemi podrubrikami, třeba jako v té Volné...

... jen nápad...

P.S.: Pavle, máš tam pravopisnou chybu... ;):-P

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.06.12 07:36
avatar

no jo, každá rada je pomoc... to je težký klasifikovat :)

Chyby jsou kořením života! :-D

Datum: 21.06.12 12:43
avatar

Admin rozhodl; maminka a admin mají vždycky pravdu., Měl bych ale doplňující návrh: co takhle zrušit všechny rubriky a vše zařadit pod volnou diskusi?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.06.12 14:38
avatar

výborný nápad, zařídím :)

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.