Jak nastavit odesílání emailu, za 1 den?

Od: Datum: 21.05.12 01:03 odpovědí: 12 změna: 24.05.12 18:51

V tomto mailu naleznete souhrn všech odpovědí za uplynulých 60 minut. Tuto frekvenci zasílání si můžete nastavit po přihlášení v nastavení.

Toto dostávám na e-mail. Chtěla jsem nastavit zasílání za 24 hod. Ale chodí to stejně za 60 min. Jak to udělat? Zatrhnutí jeden den nepomůže. Poradíte, prosím, jak na to?

Děkuji Viky

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dedkoid*
Datum: 21.05.12 13:22

takto

Od: viky®
Datum: 21.05.12 17:41

Dobrý den. Dávám si nastavení uživatele a dělám, to přesně, jak je ukázka. Když ale opět otevřu, Nastavení uživatele, tak je tam 60 min.

Od: hop®
Datum: 21.05.12 18:11

Viky, při této změně musíte vyplnit i své heslo! Podle mne je to nelogické a nevím proč to tak Admin nastavil, ale mělo by to pomoci...

doplněno 21.05.12 18:12:

to heslo celkem třikrát, pokud ho nechcete změnit tak třikrát to Vaše stávající...

Datum: 21.05.12 20:31

Dobrý den Hope. Děkuji za vysvětlení. Vůbec jsem si nevšimla, že je potřeba vyplnit 3 x heslo. Už je vše v pořádku. Děkuji Viky.

Od: ahasver4*
Datum: 22.05.12 12:18

Připojuji se s díkem,hope:)Taky by mě nenapadlo,že je k tomu potřeba napsat třikrát heslo...Finta jak od FBI...*ua*

Od: krkovicka*
Datum: 22.05.12 13:34

Dekuji viky za otázku.Hop za odpověď.Taky jsem to chtěla přenastavit a nešlo to... ;)
Datum: 22.05.12 21:09

Také jsem ten problém řešil, neporadil jsem si sám, poradil Admin... ;)

Ale důvod nevysvětlil... *nevi*

Datum: 23.05.12 13:39

Ale ono je tam napsáno, že je potřeba vždy napsat heslo. I když tam není explicitně, že to musí být třikrát, ale když to napíšu jen jednou, tak se to ozve.

Datum: 23.05.12 19:36

kartaginec,ale ono je tam napsáno Změna registrace,takže blbec jako já si řekne,že nechce měnit registraci,jen změnit interval zasílání zpráv...A tápe...A čeká na Hopa...*smich*

Datum: 24.05.12 02:20

Dobré ráno Ahasver. Změna registrace, tomu jsem nerozuměla také, a nechtěla se zase ptát. Máme ale Hopa, který nás zachrání.

Datum: 24.05.12 07:08

Také přeji dobré ráno Viki.Nejsme jediní...:)Ale podařilo se a to je důležité.Líná huba,holý neštěstí a tu Hop naštěstí nemá!*ua*

Datum: 24.05.12 18:51

Jj, žádnej učenej z nebe nespadl, takže když něco nevím, tak se zeptám.

Akorát jsem nešel ke "kovaříčkovi" ale přímo za "KOVÁŘEM"! *smich*

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.