Jak nastavit odesílání emailu, za 1 den?

Od: Datum: 21.05.12 01:03 odpovědí: 12 změna: 24.05.12 18:51

V tomto mailu naleznete souhrn všech odpovědí za uplynulých 60 minut. Tuto frekvenci zasílání si můžete nastavit po přihlášení v nastavení.

Toto dostávám na e-mail. Chtěla jsem nastavit zasílání za 24 hod. Ale chodí to stejně za 60 min. Jak to udělat? Zatrhnutí jeden den nepomůže. Poradíte, prosím, jak na to?

Děkuji Viky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: dedkoid*
Datum: 21.05.12 13:22

takto

Ohodnoceno: 0x

Od: viky®
Datum: 21.05.12 17:41

Dobrý den. Dávám si nastavení uživatele a dělám, to přesně, jak je ukázka. Když ale opět otevřu, Nastavení uživatele, tak je tam 60 min.

Od: hop®
Datum: 21.05.12 18:11

Viky, při této změně musíte vyplnit i své heslo! Podle mne je to nelogické a nevím proč to tak Admin nastavil, ale mělo by to pomoci...

doplněno 21.05.12 18:12:

to heslo celkem třikrát, pokud ho nechcete změnit tak třikrát to Vaše stávající...

Datum: 21.05.12 20:31

Dobrý den Hope. Děkuji za vysvětlení. Vůbec jsem si nevšimla, že je potřeba vyplnit 3 x heslo. Už je vše v pořádku. Děkuji Viky.

Od: ahasver4*
Datum: 22.05.12 12:18

Připojuji se s díkem,hope:)Taky by mě nenapadlo,že je k tomu potřeba napsat třikrát heslo...Finta jak od FBI...*ua*

Od: krkovicka*
Datum: 22.05.12 13:34
Dekuji viky za otázku.Hop za odpověď.Taky jsem to chtěla přenastavit a nešlo to... ;)

Datum: 22.05.12 21:09

Také jsem ten problém řešil, neporadil jsem si sám, poradil Admin... ;)

Ale důvod nevysvětlil... *nevi*

Datum: 23.05.12 13:39

Ale ono je tam napsáno, že je potřeba vždy napsat heslo. I když tam není explicitně, že to musí být třikrát, ale když to napíšu jen jednou, tak se to ozve.

Datum: 23.05.12 19:36

kartaginec,ale ono je tam napsáno Změna registrace,takže blbec jako já si řekne,že nechce měnit registraci,jen změnit interval zasílání zpráv...A tápe...A čeká na Hopa...*smich*

Datum: 24.05.12 02:20

Dobré ráno Ahasver. Změna registrace, tomu jsem nerozuměla také, a nechtěla se zase ptát. Máme ale Hopa, který nás zachrání.

Datum: 24.05.12 07:08

Také přeji dobré ráno Viki.Nejsme jediní...:)Ale podařilo se a to je důležité.Líná huba,holý neštěstí a tu Hop naštěstí nemá!*ua*

Datum: 24.05.12 18:51

Jj, žádnej učenej z nebe nespadl, takže když něco nevím, tak se zeptám.

Akorát jsem nešel ke "kovaříčkovi" ale přímo za "KOVÁŘEM"! *smich*

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.