Hledam sveho nepoznaneho otce

Od: Datum: 11.05.12 16:32 odpovědí: 4 změna: 15.05.12 08:56

Hledam sveho otce se kterym jsem se nikdy nesetkala a chtela bych jej poznat. Bydlim v zahranici takze hledani po ceskych uradech je temer nemozne. Otec se jmenuje IVO MICHENKA nar.20.9.56 v Praze. Budu vdecna za jakoukoliv informaci o nem. Matku rovnez nemam takze by bylo velmi prijemne seznamit se s otcem. A snad by ho mohlo zajimat ze ma dva vnuky.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.05.12 17:49

Ahoj,

bohužel takto ti nepomohu, ale mohu ti poradit zkus se kouknout zde http://www.ceskatelevize.cz/p…pro-tebe/1072-hledate-nekoho/ a napsat jím tam :) Přeji mnoho štěstí

Datum: 14.05.12 10:40

Na Poštu pro tebe se vykašlete... není problém jej najít jinak. Navíc máte přímo vzorové informace podle kterých se krásně hledá.

Váš otec žije v Ostravě a pokud máte zájem, mohu Vám sdělit víc přes vnitřní poštu.

Jestli se setkáte a jak toto setkání proběhne ovšem záleží už jen na Vás.

Od: kaunis
Datum: 14.05.12 21:27

Diky, muj mail renata.eronen@centrum.cz prosim o informace ktere mi muzete poskytnout, vynasnazim se s otcem se dat do kontaktu. Urcite mate nejake informace ponevac jedine co o nem vim je ze bydli v ove. Ale presnou adresu nemam.

Datum: 15.05.12 08:56

Poslal jsem Vám mail... pokud by nedorazil, dejte vědět.

Držím palce...

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.