Vzkaz všem

Od: Datum: 07.06.17 22:18 odpovědí: 27 změna: 17.07.17 21:01

Vážení přátelé pokud jsem Vám nějaký čas chyběla vězte, že mi návštěvu nedovolil můj zdravotní stav. Už je zase trochu lépe ale moc tu ještě nepobudu. Mějte se krásně, užijte si léto, školáci prázdniny, vy starší krásnou dovolenou. Liduš.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.06.17 22:23

Děkujeme za vzkaz a přejeme brzké uzdravení*andel*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.06.17 22:46

Liduš, ráda Vás vidím. Doufám, že brzy i častěji. Držím Vám palce.

Od: ruze®
Datum: 07.06.17 23:02

Moc Vám přeji brzké uzdravení a těšíme se zase na Vás.

Datum: 07.06.17 23:52
Držíme ti palce...
Drž se a brzo vrať!

Datum: 07.06.17 23:58

Milá Liduš, také držím palce a moc Vás zdravím!

Datum: 08.06.17 00:01

Dobrý den Liduš. Držte se a brzy se sem vraťte!

Datum: 08.06.17 06:35

Ano, Liduš, chyběla jste mi. Mějte se moc pěkně a dávejte se do kupy! Držím palce.

Od: wamp®
Datum: 08.06.17 10:45

Liduško,chybíte mi a moc.Mám Vás ráda.Brzy se uzdravte,držím Vám všechny palečky *slunce*

Od: ben®
Datum: 08.06.17 15:55

Dobrý den, také bych rád popřál brzké uzdravení, ale tuším, že ve Vašem případě jde hlavně o zlepšení zdravotního stavu (a aby se nezhoršoval). Doufám, že jste alespoň na chalupě a nikoliv v nemocnici. No, každopádně se zase brzo zastavte na poradně. Zdravím!

Datum: 08.06.17 16:07

Liduš, chyběla jste mi. Teď se koukejte dát do snesitelného stavu, ať můžete na zahradu a chalupu a dát si kávičku, když budete radit na poradte.cz. Velmi vás obdivuji! Buďte silná, nedejte se. *placni*

doplněno 10.06.17 09:47:

K narozeninám přeji. ​ZDRAVÍ + ZDARVÍ + ZDRAVÍ A KOUSEK POKAKANÉHO ŠTĚSTÍČKA

Od: stir
Datum: 10.06.17 00:37

Paní Liduško, dobré ráno.

Co Vás tak trápí, že se s námi chcete rozloučit..Právě proto, že bude znovu voňavé léto,

plné ovoce a vlahých nocí, zůstaňte ještě.

Někdy je hůře a pak se to zase spraví, uvidíte. Sama to tak znám.

Jste moc hodná a moudrá, a hodně lidem jste dobře poradila. A jistě ještě poradíte. Za sebe Vám moc děkuju. Eva

Datum: 10.06.17 08:23

Jasně že chyběla. Tak se koukej dát rychle dohromady, ať nemáš velkou absenci.

P.S.: Všechno nejlepší k narozeninám.

Datum: 12.06.17 18:03
Jsem rada, ze jste se ozvala a zdravicko Vam dovoli sem tam se připomenout. Drzte se!*houpy* *houpy*

Datum: 19.06.17 21:09

Všem Vám moc děkuji, zdraví je to jediné co mi chybí¨ale už je trochu lépe. Tentokrát to bylo náročnější než jindy a jiné než jsem za ty roky zvyklá, byl to pro mě trochu šok. Špitál to je na román, 15 dní a 15 infuzí a pak štandopede na LDM a tam děs a hrůza. No co jábych to i vydržela ale když to viděl můj muž ještě ten den mě vzal domů na reverz a neumíte si představit to držkování paní primářky LDM. Řekla nám dokonce, že to je její soukromé oddělení a to co řekl ředitel nemocnice ji vůbec nezajímá jelikož ona má od nemocnice jen prostor a za ty platí.Doma je doma, hnedle mi bylo lépe.

Teď už jsme na chalupě, máme opět kuřata, letos jen 8, zatím, jelikož sedí druhá kvočna ale tu už jsem udala hned jak se kuřata vyliíhnou kamarádce, kuřata si nechá a slipku potom vrátí, čekáme to každým dnem.

Ještě jednou všechny moc a moc zdravím a užívejte si dokud to jde, některé věci co život přinese jsou nedůležité, vše se dá přečkat jen to blbé zdraví se za nic nekoupí a zrovna to je to co je nejdůležitější.A mějte se rádi, kašlete na nějaké malicherné hádky, na nějaké úlety a nevěry. Když máte vedle sebe člověka co sice nemá nad hlavou svatozář ale v krizové situaci vás podrží, je to vlastně nejvíc co můžete mít.

MARTINO drž se a dej vědět až se mimčo narodí. Lída

Datum: 20.06.17 06:37
Vítej zpátky mezi námi!
A díky za ta moudrá slova, my dříve narození to jen můžeme potvrdit...
Doufám, že si tu tvoji Radu vezme k srdci co nejvíce návštěvníků poradny.
.
Pěkný den dnešní a všechny další!
Nejen pro tebe!

Datum: 20.06.17 06:41

Liduš, hurá, hurá, hurá! Držte se! *pusa*

Datum: 05.07.17 16:19

Liduš, už dlouho jste se neozvala. Bojím se o vás! Držte se!

doplněno 07.07.17 11:25:

Liduš, drž se. Přeji ti, ať se dáš dokupy a hlavně, bez bolesti!

Datum: 07.07.17 10:42

Přeji krásný den i když u nás zrovna prší a můj muž se raduje, že nemusí zalévat. Je prý hrozné sucho. Jsem na tom celkem dobře, jen na počítač to není jelikož oči se ještě moc nerozchodily ale i to už je mnohem lepší i když je to stále takové tušení stínů. Omluvte chyby, datluje to sedmiletá vnučka.Všechny moc zdravím a mějte se krásně. Lida

Datum: 07.07.17 10:54

Děkujeme (jistě je nás mnoho) za přání a hlavně za informaci.

A ať už brzy, Liduš, ťukáte písmenka sama :).

Datum: 15.07.17 07:29

Zdravím, Liduš, moc Vám přeji, aby se nemoc podařilo lékařům dát opět pod kontrolu a vrátit do stavu, který byl předtím.

Zrovna před nedávnem se mi dostal do ruky časopis Zdravotnictví+medicína. Je tam dvoustránkový článek od největší kapacity v oblasti léčby RS- prof.Havrdové- Historický průřez léčbou RS za posledních 20 let.

Jen ocituji část posledního odstavce:

"...v současné době jde o nejdynamičtěji se rozvíjející odvětví neurologie. V klinickém zkoušení je řada dalších léků.Jsme uprostřed fascinujícího období a byla by škoda stát stranou..."

Moc Vám přeji, ať je lépe a nemoc neútočí, ať je opět nový lék, který nemoc stopne, medicína jde kupředu mílovými kroky, určitě bude líp. *slunce*

Datum: 15.07.17 07:31

Andy *palec* *palec2*

Datum: 16.07.17 22:33

Strašně moc všem děkuji za podporu, už vidím normálně, představte si vidět obraz jako na kostkovaném papíru několikrát vedle sebe, je to šílené a bolí z toho hlava, zatím jsem znala jen vidět 2x a to se dalo vydedukovat třeba která klika je ta správná a zvládlo se otevřít dveře nebo sáhnout po hrnečku, tentokrát to nešlo. To, že nohy jsou kusy dříví to už mě nepřekvapuje, na svalové křeče jsem vyzrála jednou zakázanou bylinou, na tu nedám dopustit, polykala jsem tablety po hrstěch a bylo to k ničemu, kousek byliny a je pokoj, krásně se vyspím a neperu sebou jako mokré tele (to říkal manžel).

Andy já už jsem stará babka, nějak to dobojuju ale těm mladým přeji aby se našel lék co tu ludru zastaví a už se nikdy nevrátí. Píchat si interferony také není velká výhra ale můj muž říká, že se může chlubit, že si pravidelně zapíchá. Humor už jsem zase našla a tak aspoň vidíte, že už je mi líp. Všechny zdravím a užijte si léta, teda nevim kde to léto je, včera jsem trvala natom, že mi manžel zatopí, sice měl řeči ale zatopil. Lida

Datum: 16.07.17 23:13

Tak to je výborná zpráva, to Vám moc přeji *palec2*

Jj, zakazují to dementi, co vůbec nejsou schopni pochopit, jak "bylina" těmhle lidem pomáhá, kdo nezažije, nepochopí.

Lék existuje, možná to není jediná varianta, nemám dostatek informací, každopádně 40 nejtěžších pacientů, mezi nimi i syn, tento lék dostali,on má již 2 roky klid.

Svinská nemoc, noví pacienti stále přibývají, mohlo by jim být už v začátku pomoženo, ale pojišťovny to neproplatí, nejsou na to peníze *zed*

http://zpravy.idnes.cz/ucinny…x?c=A170320_204501_domaci_jol

Datum: 17.07.17 00:00

Liduš, držte se a děkujeme za zprávu, že už je Vám zase o něco lépe... *slunce*

Datum: 16.07.17 23:58

Zdravím a jsem rád,že jste se ozvala. Vaše jméno mi opravdu chybělo. Můj syn ,necelých čtyřicet, s tímto neřádem také bojuje, ale na rozdíl od Vás ho to ničí a on ničí vše kolem sebe.Já mám jiného přítele Parkinsna , zatím je rozumný a dovoluje mi hodně, zvlášt, když musím zastat v lecčems syna. Důstojné dny příští a aby Vám ještě dlouhou dobu nechala nemoc slušně dýchat. Mečík.

Od: ben®
Datum: 17.07.17 08:29

Dobrý den, protože si nejsem jistý, jak mnoho sledujete či nesledujete "cvrkot" na poradně a protože jste chtěla znát jistou informaci, tak se podívejte viz odkaz - již je splněno. A přeji dobrou náladu. Zdravím!

https://www.poradte.cz/vzkazy…sti/1896-predstavuji-vam.html

doplněno 17.07.17 21:10:

lidus - není zač. Já jsem to tušil, že Vám tato informace unikla.

Datum: 17.07.17 21:01

Bene děkuji za krásnou zprávu, já sem nechodila ale už začnu. Myslím, že jste si odemně už dostatečně odpočali.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.