Vzkaz všem

Od: Datum: 07.06.17 22:18 odpovědí: 16 změna: 20.06.17 06:41

Vážení přátelé pokud jsem Vám nějaký čas chyběla vězte, že mi návštěvu nedovolil můj zdravotní stav. Už je zase trochu lépe ale moc tu ještě nepobudu. Mějte se krásně, užijte si léto, školáci prázdniny, vy starší krásnou dovolenou. Liduš.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.06.17 22:23

Děkujeme za vzkaz a přejeme brzké uzdravení*andel*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 07.06.17 22:46

Liduš, ráda Vás vidím. Doufám, že brzy i častěji. Držím Vám palce.

Od: ruze®
Datum: 07.06.17 23:02

Moc Vám přeji brzké uzdravení a těšíme se zase na Vás.

Datum: 07.06.17 23:52
Držíme ti palce...
Drž se a brzo vrať!

Datum: 07.06.17 23:58

Milá Liduš, také držím palce a moc Vás zdravím!

Datum: 08.06.17 00:01

Dobrý den Liduš. Držte se a brzy se sem vraťte!

Datum: 08.06.17 06:35

Ano, Liduš, chyběla jste mi. Mějte se moc pěkně a dávejte se do kupy! Držím palce.

Od: wamp®
Datum: 08.06.17 10:45

Liduško,chybíte mi a moc.Mám Vás ráda.Brzy se uzdravte,držím Vám všechny palečky *slunce*

Od: ben®
Datum: 08.06.17 15:55

Dobrý den, také bych rád popřál brzké uzdravení, ale tuším, že ve Vašem případě jde hlavně o zlepšení zdravotního stavu (a aby se nezhoršoval). Doufám, že jste alespoň na chalupě a nikoliv v nemocnici. No, každopádně se zase brzo zastavte na poradně. Zdravím!

Datum: 08.06.17 16:07

Liduš, chyběla jste mi. Teď se koukejte dát do snesitelného stavu, ať můžete na zahradu a chalupu a dát si kávičku, když budete radit na poradte.cz. Velmi vás obdivuji! Buďte silná, nedejte se. *placni*

doplněno 10.06.17 09:47:

K narozeninám přeji. ​ZDRAVÍ + ZDARVÍ + ZDRAVÍ A KOUSEK POKAKANÉHO ŠTĚSTÍČKA

Od: stir
Datum: 10.06.17 00:37

Paní Liduško, dobré ráno.

Co Vás tak trápí, že se s námi chcete rozloučit..Právě proto, že bude znovu voňavé léto,

plné ovoce a vlahých nocí, zůstaňte ještě.

Někdy je hůře a pak se to zase spraví, uvidíte. Sama to tak znám.

Jste moc hodná a moudrá, a hodně lidem jste dobře poradila. A jistě ještě poradíte. Za sebe Vám moc děkuju. Eva

Datum: 10.06.17 08:23

Jasně že chyběla. Tak se koukej dát rychle dohromady, ať nemáš velkou absenci.

P.S.: Všechno nejlepší k narozeninám.

Datum: 12.06.17 18:03
Jsem rada, ze jste se ozvala a zdravicko Vam dovoli sem tam se připomenout. Drzte se!*houpy* *houpy*

Datum: 19.06.17 21:09

Všem Vám moc děkuji, zdraví je to jediné co mi chybí¨ale už je trochu lépe. Tentokrát to bylo náročnější než jindy a jiné než jsem za ty roky zvyklá, byl to pro mě trochu šok. Špitál to je na román, 15 dní a 15 infuzí a pak štandopede na LDM a tam děs a hrůza. No co jábych to i vydržela ale když to viděl můj muž ještě ten den mě vzal domů na reverz a neumíte si představit to držkování paní primářky LDM. Řekla nám dokonce, že to je její soukromé oddělení a to co řekl ředitel nemocnice ji vůbec nezajímá jelikož ona má od nemocnice jen prostor a za ty platí.Doma je doma, hnedle mi bylo lépe.

Teď už jsme na chalupě, máme opět kuřata, letos jen 8, zatím, jelikož sedí druhá kvočna ale tu už jsem udala hned jak se kuřata vyliíhnou kamarádce, kuřata si nechá a slipku potom vrátí, čekáme to každým dnem.

Ještě jednou všechny moc a moc zdravím a užívejte si dokud to jde, některé věci co život přinese jsou nedůležité, vše se dá přečkat jen to blbé zdraví se za nic nekoupí a zrovna to je to co je nejdůležitější.A mějte se rádi, kašlete na nějaké malicherné hádky, na nějaké úlety a nevěry. Když máte vedle sebe člověka co sice nemá nad hlavou svatozář ale v krizové situaci vás podrží, je to vlastně nejvíc co můžete mít.

MARTINO drž se a dej vědět až se mimčo narodí. Lída

Datum: 20.06.17 06:37
Vítej zpátky mezi námi!
A díky za ta moudrá slova, my dříve narození to jen můžeme potvrdit...
Doufám, že si tu tvoji Radu vezme k srdci co nejvíce návštěvníků poradny.
.
Pěkný den dnešní a všechny další!
Nejen pro tebe!

Datum: 20.06.17 06:41

Liduš, hurá, hurá, hurá! Držte se! *pusa*

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.