Zprostředkování půjčky - Alena Skokanova

Od: Datum: 02.05.12 13:22 odpovědí: 14 změna: 16.07.12 21:02

dobrý den,byla bych ráda,kdyby se mi ozval někdo,kdo má zkušenosti s p.Alenou Skokanovou ,bydlí někde na liberecku.Tato žena vybírá provize za zprostředkování půjček.Můj nezkušený syn jí předal někde na parkovišti přes 5000 a teď paní dělá mrtvého brouka,vypsala mu doklad,zaslala posléze poštou nějakou smlouvu,mimochodem ta firma na té udané adrese není,okamžitě jsem syna donutila napsat o vrácení provize a o zrušení této smlouvy na adresu této firmy a dopis se vrátil,že se adresát odstěhoval.Co jsem zjistila na netu,tak tato firma sídlila už v několika městech,udává nepravé adresy pro komunikaci,aby se člověk na ně nedostal.Pokud se tu najde také někdo takový,kdo naletěl,tak napište,budu podávat trestní oznámení.Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wizz
Datum: 02.05.12 14:00

Za blbost se platí, doklad bude k ničemu a těžko jí to pak nějak prokážete. Nicméně přeji, aby to té svini neprošlo..

Datum: 02.05.12 14:08

JJ jak pise kolega, za blbost se plati. Me je osobne vzdy velmi lito tech lidi, co na to naleti, ale jina pomoc, nez ze budou sami opatrni a budou si zjistovat a vzdelavat se proste neni. Jakmile chce nekdo pri poskytovani sluzby (pujcka, prace na doma, casting apod.) nejaky poplatek dopredu, tak od toho vzdy pryc. VZDY...

Datum: 02.05.12 20:27

Tak tak, může si přece vzít provizi ze zprostředkovaných půjčených peněz, kterou pak zájemce splatí za ni.

Datum: 02.05.12 14:11

Synovi pár facek a pak ať jde na SKPaV (službu kriminální policie a vyšetřování) podat trestní oznámení pro podezření z podvodu.

Od: zulumba
Datum: 02.05.12 16:06

no to uděláme,ale spíš mě zajímají i ostatní poškození...

Od: ladaadal*
Datum: 03.05.12 07:55

A opět další. Nedávno to bylo v televizi. Jak ty lidi uvažujou? Když si chci půjčit, znamená to že nemám peníze a tudíž nemůžu dát někomu takovou částku. Berte to jako poplatek za školení. Jestli je syn chytrý, už to víckrát neudělá. Jestli ne, bude se takhle školit ještě dlouhou dobu...

Datum: 03.05.12 10:37

to co tu všichni píšete,to už ví...otázka zněla,jestli zná někdo tu babu...poučovat,když už se to stalo,to není to nejlepší...syn se z toho poučil,ale jedná se o tu dotyčnou,aby jí to tak lehce neprocházelo...

Od: sisinka*
Datum: 13.05.12 16:57

Dobry den,s touto ,,podvodnici,, nastesti zkusenost nemam,ale napadlo mi zadat jeji jmeno do vyhledavace Googlu a vyskocilo nekolik odkazu.Urcite tam kouknete,ja koukala asi na 3odkazy,ale myslim,ze tam najdete zajimave informace o podivnych podvodnych praktikach teto osoby.Preju hodne stesti.

Datum: 14.05.12 07:56

na google jsme koukali,ale nic zásadního o ní jsme nenašli...můžete sem dát odkazy?Díky

Datum: 14.05.12 09:29

díky,už jsme toto našli také...budeme hledat další podvedené lidi

Od: micik77
Datum: 16.06.12 15:29

Dobrý den,dotaz na paní.S touto osobu jsem uzavřel smlouvu,úvěr jsem dotal,ale trvalo to asi měsíc.Chtěli na mě hodně paoírú.Jinak vše v pořádku.

Od: mik*
Datum: 16.07.12 20:19

Nemuže to byt pravda,ta firma neexistuje,je to podvod

Datum: 16.07.12 21:02

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.