Mínusové body

Od: Datum: 03.12.16 11:19 odpovědí: 18 změna: 07.12.16 08:24

Měla bych návrh, když někomu dáváte špatbńou odpověď a tím pádem mu odeberete bod, navrhovala bych to na dotyčný příspěvek napsat.Mně osobně by velmi zajímalo, co jsem od včera komu co napsala špatného. Není to kvůli bodům, ale ze zvědavosti.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.12.16 11:24

Ajo co je to za hloupost? Nikdo Vám bod neodebere.

Jak se počítá špatná odpověď, na co má vliv?
Hodnocení špatná odpověď není protikladem dobré odpovědi tzn neodečte se hodnocení. Špatnou odpověď lze přiřadit i k odpovědi neregistrovaného rádce. Toto hodnocení slouží jen ke statistice moderátorů. Ta je neveřejná a zcela diskrétní.
Zdroj: https://www.poradte.cz/faq/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.12.16 11:26

Hloupost to není,včera jsem měla 69bodů, dnes 67, proč? TAkže když dá odpověď, která se někomu nelíbí, tak se bod asi odebírá, ne?

Datum: 03.12.16 12:06

Myslel jsem ,že tato poradna je od slova radit,ne sbírat.K tomu slouží sběrny.

Datum: 06.12.16 21:01

... a neni to tim, že ty body jsou za rok a ne celkem, vjtělo by to si přečist pravidla, než tady začnu nadávat ...

Datum: 03.12.16 11:24

Pokud se Vám ztrácí body, vysvětlení najdete zde:

https://www.poradte.cz/faq/#2

Datum: 03.12.16 11:53

jedna přesunutá je, o ddruhé nevím, uvidíme.

Datum: 03.12.16 11:56

Ajo, četla jste ten FAQ?

Datum: 03.12.16 11:27

"Špatná odpověď" snad nemaže body – alespoň dříve tomu tak nebylo. *nevi* Nesmazali/ nepřesunuli spíš nějaký Váš příspěvek?

Datum: 04.12.16 21:49

Vidím, že mínusové body už stejně není možné dávat. Ani jsem si nevšimla, kdy se tak stalo...(?)

Datum: 05.12.16 20:19

Ajo, tady není žádná rubrika na "špatnou odpověď". Tak to nefunguje. I kdybyste odpověděla špatně, nikdo Vám žádný bod "neodmaže". Jediné co tady je to, že kdybyste odpověděla tak, že by to popudilo někoho z rádců a ten by Vás pak jednoduše "nahlásil" a Vy byste pak dostala upozornění emailem, že jste porušila nějaké pravidlo. Asi rozumím co je Vám divné, taky jsem nad tím kdysi bádala a nechápala. Ale ono opravdu stačí pozorně přečíst jak to s těmi body funguje a pak už Vám to bude jasné.

Datum: 05.12.16 20:31

přiznám se, že jsem si nikdy nevšimla kolik mám bodů...a k čemu taky by mi byly - nechápu to rozhořčení...*smich*

Datum: 05.12.16 22:12

K tomu není co dodat,obrovský souhlas.

Datum: 05.12.16 22:20

- body jsou snad jedině k tomu, abyste mohli překročit 10%-ní hranici ohodnocených odpovědí - a to je dobré k tomu, že můžete vkládat více než tři odpovědi do téhož příspěvku. Někdy se to hodí, aby se člověk mohl "vykecat". Jinak nevím.

doplněno 06.12.16 19:56:

Suzy

- to je fakt - pochvala a uznání potěší každého - i toto bývá smyslem života - člověk má pocit, že je alespoň trochu užitečnej - a zvláště, pokud je to pravda !

Datum: 06.12.16 19:46

Hahanaj, tak ono to někdy k něčemu je. Třeba když nemáte dostatečný počet dobře ohodnocených odpovědí, nemůžete volně odpovídat do otázek, a máte o dost menší prostor. Můžete třeba odpovědět pouze třikrát, nebo pětkrát, pak doplnit svou odpověď a pak už nic. Přesně si to teda už nepamatuji, ale je to popsáno v pravidlech. Vy třeba máte vysoký počet hodnocení, takže chápu, že jste si toho nikdy nevšimla. Ale jsou třeba lidé, kteří zrovna nemají tolik času, nebo prostě neumí dobře odpovědět a ti pak jsou určitým způsobem omezení. To je jedna stránka té otázky a pak je tady druhá. Jednoduše jsou lidé, kteří jsou rádi pochváleni. Nic tím nesledují, jen jim to je příjemné. Je to takové laskavé pohlazení že se jim něco povedlo a ostatní si toho všimli. I pejska pochválíte že je šikovný a on se o to víc snaží. Já se přiznám, že i já mezi ně patřím, i když nejsem žádný lovec bodů. A pak za třetí, kdyby to nemělo vůbec žádný smysl, to hodnocení myslím, tak by to přece mohl úplně klidně admin zrušit a bylo by. Nikdo by nic nesledoval, nikdo by se nad ničím nepozastavoval. Podle mne to hodnocení má svůj jistý psychologický stimulační smysl. Jinak by nebyl vymyšlen a udržován.

Datum: 06.12.16 22:06

Vám není milé, že se někomu hodila Vaše odpověď? Mně to teda udělá radost.

Od: damandys
Datum: 06.12.16 22:17

Vaše starosti bych chěl mít. Mě zase trápí, že vrchní část stránky "Poraďte" je v modrém rámečku. Proč ne v zeleném?

*smich*

Datum: 07.12.16 07:28

Damandys, Vaše reakce je mimo mísu a s otázkou vůbec nesouvisí. Jsou dvě možnosti. Buď jste ani nepochopil význam té otázky, nebo jste chtěl pouze mermocí reagovat, a vůbec nic Vás nenapadlo. V tom případě je Vaše reakce úplně zbytečná.

Od: zasetybody
Datum: 07.12.16 08:24

damamdys - vaše odpověď je pro mne přínosná , narozdí od spoustu jiných, není nad to se pořádně zasmát trablům, které si lidé sami vymyslí.*smich*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.