Naštvaný na Centropol, je ještě někdo takový?

Od: Datum: 15.04.12 09:48 odpovědí: 3 změna: 10.06.12 18:20

Vážení přátelé, řeším teď s Centropolem zrušení smlouvy a múžu Vám říci že horší firmu jsem nezažil, chování prasat, neakceptují výpověď dodanou v termínu 30denní, posílají výhružné dopisy po termínu 30dní od podepsání smlouvy, do té doby se chovají jako mrtvý brouk (nereagují na telefonáty a ani na Emailové vzkazy) nemá cenu jim psát na stránky www.centropol.cz jak mají uvedeno v letáku ale na stránce www.cetropolenrgy.cz v rubrice kontaktujte nás a pošlete výpověď na adresu: obchod@centropol.cz a určítě písemně(doporučeně), pokud by toto nestačilo podáme hromadnou žalobu a bude.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.04.12 09:51
avatar

Na internetu naleznete mnoho příspěvků o firmě Centropol, diskuze jsou ovšem zavádějící a po bližším přečtení zjistíte, že většina pisatelů buď žádnou osobní zkušenost s Centropolem nemá, nebo smlouvu podepsali bez rozmyšlení a obávají se, že nepůjde vypovědět, což samozřejmě není pravda.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: petrh*
Datum: 15.04.12 13:08

Oni totiž v tom výhružném dopise píší že pokud bude smlouva zrušena, budou požadovat 3000,- kč jako náhradu nákladú. Volal jsem svému právnímu zástupci a už to bude řešit jenom on, výpověď dostali v termínu doporučeně(mám potvrzené od Č. Pošty) a i přes to poslali ten výhružný dopis.

Od: martinahuhneova
Datum: 10.06.12 18:20

Vážený pane,

mám rovněž obdobnou zlušenost se společností CENTROPOL. Smlouvu vynutili na mé staré matce a donutili ji i vyhrabat jedenáct let starou a samozřejmě neplatnou plnou moc (mám ověřeno od právníka, že pro tyto úkony je již dávno neplatná). Přes mé upozornění na tuto skutečnost nereflektovali a nechali si i ČEZem přepsat smlouvu na odběr energie na svoji společnost. Proč mne ČEZ nepodržel, ačkoliv jsem výslovně několika dopisy nesouhlasila s převodem smlouvy na CENTROPOL, je v současné době v jednání. Smlouva s CENTROPOLEM je dle mého právního zástupce neplatná a hodlám proti ním vést žalobu. Hromadná by ovšem z mého pohledu byla více pádná, a to zejména, pokud se nám podaří shromáždit dostatek zainteresovaných lidí. Jen tak bude případně možné podat i oznámení Státnímu zastupitelství, aby zvěrstva, která se podvodné organizace dopouštějí na běžných občanech byla utnutaa také potrestnána. Legislativa v této zemi hovoří v neprospěch obyčejného občana, který se dřív, než se dobere svého práva buď zblázní, spáchá sebevraždu nebo totálně ekonomicky zruinuje. Ačkoliv jsem na CENTROPOL podala oznámení na Státní policii ČR, bylo mi řečeno, že oni nemají sebemenší pravomoc v této kauze podnikat, dokud mi CENTROPOL nezpůsobí škodu minimálně ve výši 5000 Kč. Nicméně byli vstřícní, neboť prý podobných udání mají až až. Sepsali se mnou protokol, kterým obesílám Českou obchodní inspekci, Energetický regulační úřad a další instituce. Předem si ovšem myslím, že je to jen finanční podpora další sporné instituce, České pošty. Organizace jsou spřaženy. Čím více nás bude, tím větší záruku úspěchu budeme mít. Jako novinářka uvažuji i o medializaci celé kauzy, ale opět platí, jedinec rovná se téměř nule.

Kontaktujte mne, prosím na :

Martina Hühneová

V zahradách 1061

252 19 Rudná

e-mail: mhuhneova@stratosfera.cz

nebo: martina.huhneova@seznam.cz

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.