Slovenská část poradny - nízká aktivita

Od: Datum: 19.05.17 13:40 odpovědí: 8 změna: 01.06.17 17:40

Pěkný den, :)

zajímalo by mě, proč je slovenské Poraďte takové (polo)mrtvé, zatímco to české je naopak dost živé. Má to nějaké vysvětlení?

Díky za názory a odpovědi.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.05.17 13:50

[ Obsah příspěvku byl skryt moderátorem @ladinpraha z důvodu porušení pravidel poradny. ]

Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.05.17 13:58

to si nemyslím, že by neměli všichni internet jako u nás a chudí také ne, ale spoň co jsem zatím viděl při pobytech v SK. stejně jich půlka u nás pobývá a tu druhou půlku to nezajímá (nesedí u PC a radši dávají někde po kalíšku do volátka)

Datum: 19.05.17 13:59

sám jsem chtěl na .sk na něco odpovědět, ale nešlo se přihlásit, tak jsem to nechal být

Datum: 19.05.17 19:29

prazskejpepik,zdejší registrace mi na slovenské verzi nefungovala,dostal jsem se tam až jako neregistrovaný pod stejným nickem...

Upozornění od sys maverick 19. 05. 2017 22:31:06
Registrace nejsou provázaný. Můžeš se tam zaregistrovat pod stejným jako na české verzi.

Datum: 19.05.17 19:36

Z mé strany naprosto stejný problém i následný postup.

Datum: 19.05.17 14:26

S podobným problémem se setkává více webů, které byly založeny v jedné zemi, úspěšně tam fungují a jejich zahraniční "odnože" se setkávají spíše s nezájmem.

Těžko říct, čím to může být. Myslím si, že si Slováci před vznikem slovenské verze Poradte.sk zvykli chodit na jiné podobné weby. Ale je to jen můj odhad.

Datum: 19.05.17 16:57

Mám na to podobný názor - ale zda to tak skutečně je, to nevím.

Od: fram
Datum: 01.06.17 17:40

Nějak s nám ti Slováci vytratili z povědomí. Když se tam někdo ptá Co je to za čudo...? tak přemýšlím nejdřív, co je to to čudo a pak o otázce. Mně jazyk nevadil až do seznámení se s nejmenovanou slovenskou firmou Eurofins CZ, kde vydělávají málem tak hrabivě, jako Mečiarům pohobek Babiš Andejko.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.