Zobrazení příspěvků

Od: Datum: 25.11.16 16:37 odpovědí: 7 změna: 29.11.16 19:37

Prosím o vysvětlení v čem dělám chybu, nebo čím to je.

Když napíši otázku nebo odpověď, tak mám text rozdělený do odstavců (pomocí Entru). Ale když jej vložím, tak se většinou zobrazí jako jeden odstavec. Dokonce i za interpunkčními znaménky (,.?!) jsou zrušené mezery.

A myslím si, že se to nestává jen mě, protože nedávno zde byl nějaký dotaz (už si nevzpomínám čeho se týkal) a ti co odpovídali se dohadovali jestli je pisatel dítě nebo senilní senior, že za interpunkčními znaménky nedělá mezery.

Děkuji za odpovď.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.11.16 16:48

Zkuste se zaregistrovat, pak budeme moudřejší. Rejpajících anonynů je všude spousta... *zed*

Od: zobrazeni
Datum: 25.11.16 16:56

Milý strejci,

nevím proč mě považujete za "rejpajícího anonyma". Do nikoho "nerejpám". Jen se slušně ptám proč to někdy udělá a někdy ne.

Kdyby to dělalo stále, tak bych z toho vyvodil, že tak program reaguje na neregistrované.

Od: ben®
Datum: 25.11.16 19:08

Dobrý den, nemohu to najít, ale admin to zde někde vysvětloval - psaní ob řádek je prý nepřehledné a zbytečně text roztahuje. Takže, je to záměrná úprava zdejšího editoru. Já se někdy musím do textu vracet (pomocí Opravit příspěvek) třeba třikrát, než to alespoň trochu srovnám. A při vložení více odkazů jsou tyto namačkány třeba na jeden řádek, tak je nutno zase opravovat a "entrovat". Jedná se tedy o vylepšení a není to chyba. Zdravím!

doplněno 25.11.16 21:03:

promon - to vylepšení není můj názor, ale myslím, že takto to cítí admin. No, on nám to snad vysvětlí.

Ovšem, napsat příspěvek a vložit ho "akurátně" je nyní větší švanda a trvá to i déle.

Datum: 25.11.16 20:16

Přesně - jakákoliv úprava textu, odstavce, kurzíva a pod se vše po stlačení Vložit scukne do garafiky prastarých esemesek.

Nechci být za rýpala, jsem tu registrovaný - už snad dost dlouho - a taky mě to silně ,,kaká´´

doplněno 25.11.16 20:18:

Jo až teď čtu bena - ono je to vylepšení...

A pak že tu není sranda *smich**smich**smich*

Datum: 29.11.16 16:11

*sok* Já teda nevím, ale mně odstavce i interpunkce fungujou normálně. Dokonce i ta Vaše otázka se mi zobrazuje rozdělená do 4 odstavců a mezera nikde nechybí. Takže problém bude asi někde jinde.

Ani s kurzívou nemám problém.

Datum: 29.11.16 18:59

Speciálně pro magdon :

Takhle si něco napíšu, interpunkce zůstane v pořádku

Jenže kurzíva a odsazení jednotlivých odstavců se zcukne. Evidentně to nedělá jen mě

přinejmenším i tazateli.

V příloze screenshot původní úpravy

Datum: 29.11.16 19:37

Promon - I tenhle Váš příspěvek (18:59) se mi zobrazuje normálně. Odstavce i kurzíva. Text příspěvku je zcela totožný s tím Vaším původním screenshotem. Takže problém nebude v "poraďte", ale někde jinde.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.