Mizející znaky

Od: Datum: 13.06.13 17:01 odpovědí: 1 změna: 13.06.13 17:01
avatar

Ahoj,

z příspěvků najednou začal mizet znak "apostrof", a to i když ho vložím přes editor. Zvláště v rubrice Škola/cizí jazyky je to extrémně otravné, anglicky psané texty jsou kvůli tomuto často téměř nečitelné. Nešlo by s tím něco udělat?


avatar
Upozornění od administrátora 14. 06. 2013 09:56:54
eviduju to už od minulého nahlášení, zatím jsem k tomu nedostal... ale kouknu na to.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.13 17:01
avatar

A pořád nefunguje to zpětné lomítko (používané v rubrice Počítače a příslušenství).

doplněno 17.06.13 15:22:

Při minulém nahlášení to právě šlo vkládat aspoň přes ten editor.

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.