Kritika webu o psu

Od: Datum: 09.05.13 22:21 odpovědí: 10 změna: 11.05.13 22:32
avatar

Dobrý den,
rád bych poprosil o kritiku webu který jsme udělal mé fence Bernského salašnického psa. Rád bych slyšel co se Vám líbí či nelíbí nebo co byste zlepšili, celý obsah i články nejsou odnikut kopírovány a píši je sám.
Jediné co ještě nefunguje je galerie 2013 a videogalerie , díky za pochopení.
http://www.eimybsp.cz

Dále bych se chtěl zeptat zda si můžu dát na web pravdila pro kopírování obsahu stránek viz odkaz
http://eimybsp.cz/kopirovani.php


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.05.13 22:25
avatar

nerozumím psům, ale měl bych výtku k použitému písmu, sice vypadá hezky, ale neumí některá písmena s diakritikou a ty se pak použijí z jiného fontu, a to už vůbec hezky nevypadá.

Další věci - pohlavÝ, věta "zde se dozvíte vše o ... spoustě dalších informací" zní poněkud divně,

doplněno 09.05.13 22:25:

něco udělej s tím písmem, jinak po grafické stránce jsou stránky opravdu pěkné! *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 11.05.13 22:32

Souhlas-doladit gramatiku.

Slovo "čtyřnohý" / v úvodu/ se píše dohromady.

Jinak pejsek je krásný!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.05.13 22:30
avatar

psům nerozumím a bojím se jich a nemám je rád, ale co se grafiky týče, tak za mě palec nahoru

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 09.05.13 22:47
avatar

Souhlasím s Mikim, je to velmi dobré *palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.05.13 23:32
avatar

Nešťastně zvolený font. Logo stránky je "zubaté". Pes v hlavičce napravo jakoby stojí ve vzduchu, vypadá to nepřirozeně. Nápis EIMY má stín, ale přes něj je "natisknuté" kulaté logo s tlapkou. Vypadá to divně - "tiskátko" nemůže být logicky jak na nápisu EIMY který je na popředí (díky stínu), tak na pozadí. Nápis EIMY nelze brát jako průhledný, protože má za sebou solid stín. Charset bych použil raději UTF-8 a doplnil bych chybějící UL tag.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.05.13 03:05
avatar

Na můj vkus obsahuje těch pár textů moc chyb. Zákaz kopírování je nesmysl, kdo bude chtít krást, ten jej bude ignorovat.

Web se mi nelíbí a moc pomalu se načítá.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.05.13 06:15
avatar

na úvod poznámka: absolutně neumím udělat to, co jsi stvořil, tak jen pár postřehů z mého hlediska návštěvníka stránky:
1. galerie 2012
- po kliknutí na první, resp. kterýkoliv, obrázek v přehledu a jeho otevření je potřebné rolovat obraz nahoru, zobrazí se jen vrchní část fotky... to samé, když klikneme na pokračovací šipku doprava, na další, i doleva, na předcházející...- zajímavé ale je, že kláves Backspace vrátí předchozí obrázek ve správné poloze...
- myslím, že také není nutné stále zobrazovat celou hlavičku, prostě je otevřená galerie.
- ta fotka vpravo (ležící Eimy) se objevuje u každé fotografie, po pár obrázcích už na ní ani nekoukáme, zabírá zbytečně místo na ploše, místo ní by mohla být aktuální fotka větší, využít celou tu plochu.
- při použití lupy (tlač. +) a následný návrat na normální rozměr (tlač. -) nejsou k dispozici šipky další a předcházející, musím pustit myš a kliknout na Backspace, a znova myší na šipky. ( dvakrát Backspace vrátí až na přehled foto)
2. galerie 2013 odkaz mne dovedl na 404 Not Found, to samé u Videogalerie

doplněno 10.05.13 06:18:

nejlepší dojem na mne udělala samotná Eimy, je krásná... závidím ti!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nutt®
Datum: 10.05.13 09:39
avatar

1.Díky za kritiku, nejsem profík takže některé názory týkající se detailu vzhledu řešit nebudu jelikož vše dělám s free SW a ovládám je jako začátečník.
2.Co se týka toho kopírování obsahu a názoru že je to nesmysl tak stím nesouhlasím je velice pravděpodobné že to někdo stejně okopíruje tudíž ukradne a pravidla nedodrží ale je to stejné jako když musíte auto zaparkovat do vyhlášené ulice kde se krade a nezamknete ho jelikož víte že ho někdo stejně ukradne. ;)
3.Na tu galerii se podívám a udělám ji samostatně nebo aby se načítal přímo obrázek.
4.S tou rychlostí si myslím že je to také hloupost celý web i s galerií nemá ani 20 MB takže by se měl načítat dostatečně rychle.
5.Na chyby v textech se pokusím také podívat ale o žádných velkých nevím.
Ještě jednou díky...

Datum: 10.05.13 11:55
avatar

S tím kopírováním obsahu je to stejné, jako kdybys na svoje zaparkované auto dala lísteček "ukradení zakázáno". Beztak to ničemu nezabrání a akorát to působí komicky.

K webu již bylo všechno řečeno - pokud vyřešíš font a diakritiku, doladíš detaily a pravopis, tak to bude pěkný web - na to, že bude sloužit jen ke tvému potěšení. Protože - a to si taky přiznejme - proč by tam měl někdo jiný chodit? Co je někomu po cizím psu?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: nutt®
Datum: 10.05.13 12:03
avatar

To je věc druhá kdo bude na web chodit nebo nebude ale takových webů se po netu válí stovky a když je hnusně tak mám co dělat. Navíc jsem členem klubu Salašnických psů a tam jsou takovéto weby vítány jelikož se na nich objevují články které problémy s daným psem řešili nebo jak vypadal výcvik.
Pokud jste si přečetl co jsem psal o kopírování tak se nejedná o zákaz ale o to za jakých podmínek mohou být kopírovány, nechápu proč by to mělo působit komicky? Navíc přebýrání článků bez povolení je tuším trestní čin.

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.