Jak funguje skočit na nejnovější odpověď

Od: Datum: 12.05.17 21:28 odpovědí: 3 změna: 13.05.17 18:03
avatar

Zdravím,

a mám dotaz na sys nebo admina. V poslední době, když vložím příspěvek, zavřu otázku, znovu ji otevřu a zvolím skočit na nejnovější odpověď, skáče to na moji odpověď. Myslím, že dřív to nedělalo. Přijde mi to zbytečné, aby mi to ukázalo moji odpověď. Myslím, a nejsem si jistý, že dřív to bylo nějak lepší, smysluplnější, ale opravdu přiznávám, že si nejsem jistý.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 13.05.17 00:08
avatar

Dobrý den, a kam by to mělo skočit, když ta Vaše odpověď je nejnovější? Je to v pořádku - to by musel v tom okamžiku napsat někdo další příspěvek (a ten by byl novější). Zdravím!


doplněno 13.05.17 18:18:

nikdo - snad proto, že na stránce došlo ke změně a systém neřeší, kdo nový příspěvek vložil.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.17 18:03
avatar

No dobře, to bych ještě chápal, ale proč když si dám přehled otázek, tak to ukazuje novou odpověď(ten červený obdélníček NOVÁ, za názvem otázky), i když je to ta moje odpověď?


doplněno 13.05.17 18:30:

No, ale vede to, možná nepatrně, ke zvýšení zátěže serveru. Protože vidím nová odpověď, tak klik na otázku, načteme ji, druhý klik na nejnovější otázku, o skok na ni, se asi stará prohlížeč, nevím. A zjištení, že je to moje odpověď, tak zavřít záložku. Asi je to blbina, já nevím, kolika lidem, se to stává, a co to znamená pro server, nejspíš nic. Asi kdyby to vadilo, tak by s tím admin něco udělal.

Datum: 13.05.17 00:50
avatar

V okamžiku, kdy vložíte svůj příspěvek, je nejnovější ten, který jste právě vložil...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.