Kdo pujci penize?

Od: Datum: 09.10.16 09:46 odpovědí: 11 změna: 10.10.16 20:59
Kdo mi prosim rychle pujci nejlepe soukroma osoba financni hotovost abych mohl jeste dal zit a neskoncil jsem na ulici.Prozivam velmi tezke obdobi,jsem reg.partner,pracujici za min.mzdu,partner dela jen na dohodu na zkraceny uvazek,mam spoustu dluhu,ktere uz nezvladam platit,pujcku mi banky nedaji,jsem v registru dluzniku,az se trochu vzchopim,rad bych sel do insolvence,ale i tam bych mel z pocatku vlozit 6tis. a ani tech se mi nedostava,nemame nikoho ani ja ani partner,kdo by nam pomohl,tj.rodice,bratr,znami,proste fakt nevim jak dal,co mam delat,napadaji me cerne myslenky,ale nerad bych k nim pristoupil,lidicky,moc prosim nekoho o pomoc,jdu do vseho,klidne i s provizi pro vas,je to vse jen otazka zivota a smrti,mozna i zbytecne,dekuji,jsem z Plzne.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 09.10.16 09:50

Dluhy dělají větší dluhy a na tu dlažbu vás dostanou - hledejte alternativu - levnější nájem, levnější jídlo, stavte se u charity,... Nechtějte se dostat díky dluhům do ještě většího problému.

Od: uska®
Datum: 09.10.16 10:00

https://www.poradte.cz/volna-…oradi-s-pujckou.html#posledni

Děláte za min. mzdu - najděte si lepší práci + víkendy třeba v Kauflandu. Vezmou vás všemi deseti.

Partner dělá na zkrácený úvazek - ten může v Kaufu být každý den i o víkendu.

I kdyby se našel blázen a půjčil vám, tak nemáte z čeho vracet, To chcete pořád žít na úkor druhých? Dluhy jste si nadělal dobrovolně, tak je taky splácejte svou vlastní prací a ne penězmi druhých.

Datum: 09.10.16 12:26

Máte pravdu a dodávám, Lidl teď zvýšil platy.

Datum: 09.10.16 10:13

Martine. Přečtěte si svůj dotaz očima případného věřitele. Půjčil byste někomu, kdo je více neř předlužený? Kdo už teď nesplácí? No, snad jedině kdybyste byl naprostý blázen, který neví co s penězi. A ještě napíšete, že chcete jít do oddlužení. Paráda. Takže Vám někdo půjčí 170.000 (to jste někde poptával, že?). A Vy během pěti let vrátíte 51.000. To je opravdu pro věřitele výhodné.

Najděte si pořádnou práci, jak Vy, tak Váš partner. Práce je mnoho, lidí co chtějí opravdu pracovat je velice málo!

A kdepak jste přišel k tomu, že do oddlužení musíte nejdříve vložit 6.000 Kč? To je naprostá hloupost.

Datum: 09.10.16 13:22

Chlape běžte oba makat za větší peníz.I v Plzni se najde lépe placená práce.A pokud ne což pochybuji,můžete jít jinam není jen Plzeň.

Datum: 09.10.16 13:40

Jestli máte dluhy a malé příjmy, tak další půjčka je to absolutně nejhorší, co můžete udělat. V současné době je značný nedostatek lidí - najít si lépe placenou práci nemůže být až tak těžké (pokud tedy umíte aspoň něco).

Datum: 09.10.16 15:53
Nevymlouvejte se a nelitujte se a bezte do te insolvence ihned. Ze potrebujete 6000 je vymluva a i kdyby ne, sehnat 6000 je jednodussi nez 170 tisic.Urcite to ihned zitra zacnete vyrizovat, spadne z vas obrovsky balvan a mimoto - dalsi dluhy jsou jen cestou do pekla a ve Vasi situaci jine vychodisko nevidim. Nikdo vam nepomuze, to muzete jen vy sam tak se vzchopte!
Datum: 09.10.16 17:23
Chcete peníze? Začnete poradne makat a peněz budete mít dost!
Datum: 10.10.16 10:44

Ve vašem případě je to cesta do pekla. Nějaký lichvář vám klidně půjčí a má téměř jisté, že vás připraví o zbytek toho co máte. Najít lépe placenou práci, vzít jako druhou např. nějaký úklid, tudy vede cesta ne brát si půjčky od lichváře a dostávat se do ještě většího srabu. Uskromnit se, chleba, brambory...vydržet než se zvetíte. NEPŮJČOVAT SI UŽ ANI KORUNU!

Datum: 10.10.16 17:47

Nikdo Vám nepůjčí. A pokud předem hlásíte, že nemáte na splátky, a nemáte v úmyslu dluh splatit, nepůjčí Vám ani lichvář... Měl byste ale být rád. Protože takhle (=bez zvyšování dluhu) máte šanci začít problém opravdu řešit → najít si lépe placené zaměstnání nebo přibrat další, zvýšit tak své příjmy a postupně dluhy splatit.

Datum: 10.10.16 20:59

Zdravím. Četla jsem pozorně a pochopila jsem, že vy si půjčit nechcete. Protože kdo si chce peníze půjčit, ten ví, kdy je vrátí. A vy je vrátit nechcete. Vy jste usoudil, že tady najdete někoho, kdo se nechá rozlítostnit a o peníze "pumpnout", že? To vám asi nevyjde. Ale napadá mě, že byste možná mohl jít zkusit štěstí k nějaké mešitě. Muslimové o sobě tvrdí, že jsou hodní lidé a o všechno se rozdělí. Tak se aspoň ukáže, jestli říkají a dělají totéž. ;) Ida

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.