Zdravím nejmenovanou rádkyni

Od: Datum: 07.06.13 21:04 odpovědí: 9 změna: 09.06.13 09:49
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.06.13 21:14

A nepozve nás:D.

Od: lujs®
Datum: 07.06.13 21:17

Vida, u Babušky Jagušky. :D

Datum: 07.06.13 21:21

kartaginec máte u mne bod :D*pivo*

Od: andrea1*
Datum: 07.06.13 21:31

Tak ona si Baba Jaga otevřela restauraci. Proto sem nyní méně chodí.. Psala, že je nezaměstnaná. Tak už není. :D

Datum: 07.06.13 22:10

.

Od: pt®
Datum: 08.06.13 08:53

Teda Jaguš, ale že máš výběr k jídlu, tak na co nás pozveš? /"kartaginec, jste šikula/

Datum: 09.06.13 06:38

I vy jedni kujóni, na všechno přijdete!*smich*

To víte, že kdybych si otevřela restauraci, pozvala bych vás všechny, teda ty hodné. Vidím, že ceny jsou také docela solidní. Restauraci bych ale nikdy nechtěla. Kromě jiného k smrti nenávidím hodně opilé lidi. Nesu to v sobě od té doby, dokud manžel úspěšně neabsolvoval Želiv. Takže pokud by se mi tam někdo ožral, bez milosti bych ho popadla a vyhodila. Takže vidíte, že by má restaurace asi nic moc neprosperovala.

Vůbec jsem tohle neviděla, až mi Andrea poslala vnitřní poštou lepanec.:D A dobře udělala. Takže až jednou tuto restauraci koupím, budete zváni. Podmínkou je se neopít! Všechny zdraví Jaga. Konečně máme *slunce*

doplněno 09.06.13 07:27:

Jste vážně prima. Po ránu jsem se ze srdce zasmála, sluníčko svítí, tak budu mít jistě hezký den! Pokud se mi babička nepo...

Od: pt®
Datum: 09.06.13 09:49

"Jaguško", tak snad mám šanci, já alkohol nepolknu, na oslavy nechodím, jen s rodinou, to zase jo, dětičky a tak. Tak ať máš jen *slunce* sluníčkové dny. - pt

Datum: 09.06.13 07:49

Kartaginče, to se vám povedlo! *smich* Zdravím Jagu! Přeji jí hezký den a její tchýňce pár světlých chvilek, ve kterých si vzpomene, že existuje wecko *pusa*Když tak na to jméno na vývěsu koukám, dochází mi, že je to Hedvika, polsky Jadwiga, no a z toho zdrobnělina Jaga. Tajemství bez závoje je odhaleno! :D

doplněno 16.08.13 10:53:

pro ginger: *zed*Proč já jsem se neučila anglicky! Tak bych se dozvěděla, co má babajaga společného s textem od ginger *zed*

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.