Milancukrar-co se deje?

Od: Datum: 03.08.16 21:39 odpovědí: 21 změna: 15.08.16 06:45

Vazeni radci, postradam rady zkuseneho milanacukrare.Nevite co je s nim?Jestli prave travi dovcu na chalupe tak je to OK,ale pripada mi to uz dlouho.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.08.16 21:42

snad 14 dnů pauzy není nic hrozného... každý by měl mít šanci na regeneraci :) existuje i svět offline *smich*

Datum: 03.08.16 21:45

Samozrejme mu tu dovcu plne preju,urcite si ji zaslouzi!

Datum: 03.08.16 22:51
Koncem srpna bych se s Milanem měl vidět.
Tak doufam že to tak bude ☺
Datum: 04.08.16 06:39

Ano, uvidíme se opět, ve stejný čas na stejném místě. Přesný den je kdy? Sobota ve 12:00?

Datum: 05.08.16 08:31
Ano jako vždy
Datum: 04.08.16 06:38

benule, byl jsem 14 dní mimo počítač na dovolené, teď doháním zameškanou dobu v práci a nestíhám téměř nic navíc. Snad se to vylepší, jak sám vidíte, již se zde budu zase objevovat a snad i pomáhat jiným.

Ale moc si toho vážím, že se po mě ptáte.

Děkuji

Datum: 04.08.16 08:29

Podle mě si Milancukrář užívá zaslouženou dovolenou, odpočívá a denně baští řízky! *hi*

A proč ne? Celý rok pracuje, dopřejme mu také chvíli volna. I ty řízky. A kdyby jeden, klidně menší, zbyl, nepohrdla bych ani já.:) Ale myslím si, že asi nezbyde. Jaga.

Datum: 04.08.16 09:02

Paní kolegyně, Vy jste jezdila se mnou, páč jak to víte, že skoro denně byl řízek? :)

Jednou to to byl řízek se saláem, podruhé salát s řízkem, občas s knedlíkem- Taky ale ryba v Třeboni..

Datum: 04.08.16 10:15

Milane, vím, že máte řízečky nade vše rád. Nic proti nim, je to dobrá krmě. A ta rybka v Třeboni - to byl taky určitě řízek. :) Že mám pravdu?

Jednou jsem, jako nic netušící host jedné restaurace na Náchodsku, obdržela jídelní lístek. Zaujalo mě: PAVLIŠOVSKÝ ŘÍZEK. Objednala jsem si ho. Jaký to byl ale úlek, když mi přinesli krásný řízek, k němu ovšem houskové knedlíky a zelí. Čučela jsem na to víc než divně. *sok* Nikdy jsem podobnou kombinaci neviděla.

Nakonec jsem snědla řízeček, knedlíky a zelí nechala. Kdoví čím to bylo polité. Knedlíky a zelí vyžadují sosík, ovšem ne vypečený omastek z řízků. Tak nevím, jak to tehdy bylo. Ale od té doby pečlivě zkoumám jídelní lístek, ptám se navíc zevrubně obsluhy.

Včera si manžel v jedné restauraci dal medailonky bohyně Kálí. Nelíbilo se mi to. Kálí - kdoví, zda se po tom nepokálí! :-D Ale snědl s chutí, chválil, nebylo mu nic. Někdy se prostě zadaří! Já to raději neriskovala, spokojila jsem se s rajskou omáčkou. Řízeček neměli, jen smažený sýr. Jaga.

Datum: 04.08.16 12:50

Jsem z Náchodska a opravdu je zde "Pavlišovák" velmi oblíbený, je na jídelním lístku téměř v každé restauraci. Ale setkala jsem se s tím i na Moravě.

Datum: 04.08.16 13:36

Kapr byl jako kostky,

Kapří kostky v česnekovo-medové omáčce

http://www.rozmberska-basta.cz/jidelni-listek.html

Pavlišovák hledám tam, kde ho nemají a sděluji, že to je náchodská specialita.

Od: rizek
Datum: 12.08.16 19:03

No náchoďáci si přivlastňují i Škvoreckého. Nejen řízek.

Datum: 12.08.16 19:01

Víte houbec co je dobrého. Jinak by nebyl známý po celé republice. Na něm si pochutnával i Škvorecký z Pavlišova. A vlastně nevím, proč si ten Náchod pořád Škvoreckého přivlastňuje.

Datum: 04.08.16 08:40
B.N. promine parafrázi:
.
Šťastný to muž...
.
Dokáže si na dva týdny odepřít drogu. Počítač, internet.
.
Klobouk dolů, Milane!
Datum: 12.08.16 18:52

Milane, vy máte dnes výročí na poradte.cz! Jste tady od roku 2008! Gratuluji vám a vlastně i nám, že tady jste! *pusa*

Datum: 12.08.16 19:05

Jak krásné rudé karafiáty. Velice symbolické

Datum: 12.08.16 19:10

nejsou rudé pokud dobře vidím

Datum: 12.08.16 19:23

Já vidím sytě růžové.

Datum: 13.08.16 07:28

Řízku, nebuďte za hňupa! *bum*

doplněno 15.08.16 06:52:

Milane, chtěla jsem vám udělat radost a tuhle fotku má mám uloženou pod určitým názvem a jsou krásně, sytě růžové. O červené nemůže být vůbec řeč! No, co už!

Datum: 13.08.16 07:57
Velice symbolické...
Anonym s velkým množstvím nicků (za pouhé dva měsíce) si musí rejpnout?
Datum: 15.08.16 06:45

Babko.., mnohokráte děkuji za přáníčku. Já mám červenou až rudou barvu velice rád. Předtím jsem měl rád modrou, od jisté doby, již jen červenou.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.