Dva prohlížeče - různé zobrazení poraďte.cz

Od: Datum: 27.03.13 09:24 odpovědí: 7 změna: 27.03.13 11:30

Admine,

třeba se to tu už řešilo, ale proč se ve dvou různých prohlížečích (Firefox a Opera) ve stejný čas zobrazuje titulní stránka s rozdílnými otázkami?

Jedná se o stejné nastavení, žádné filtry otázek nastaveny nemám.

Screeny byly dělány ve stejný čas a nesedí tam pořadí otázek, nebo některé chybí.

Díky za vysvětlení.

Firefox

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.03.13 09:25

Opera

Datum: 27.03.13 09:25

Protože máš na jednou poslední otázky a na druhém poslední příspěvky :)

Od: luke237
Datum: 27.03.13 09:27
Zobrazujes si 2 ruzne veci. V prvnim pripade mas zobrazene "Posledni prispevky" a ve druhem "Posledni otazky" (tedy "Posledni ZALOZENE otazky").
Datum: 27.03.13 09:28
Sakra, Mikihans me o 2 minuty predbehl :)
Datum: 27.03.13 09:30

Aha, takže jsem to stejně nastavené neměl, nevšiml jsem si, díky.

Já to tušil, že problém bude mezi PC a židlí *smich*

Datum: 27.03.13 09:45
Take se mi nekolikrat stalo, ze jsem si to nechtene preklepe na posledni (zalozene) otazky. Nastesti si toho clovek rychle vsimne, protoze tam nove prispevky (tedy nove zalozene otazky) nepribyvaji tak rychle a hlavne ty casy od posledni aktualizace uverejneni na konci clanku maji velke rozestupy a jsou relativne stare (desitky minut az hodiny v prvni polovine stranky).
Datum: 27.03.13 11:30
pri prihlaseni se to nestane, system vi co bylo naposled zvoleno. Defaultni zobrazeni jsou Posledni OTAZKY.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.