Poštovné za tričko

Od: Datum: 19.06.16 20:19 odpovědí: 7 změna: 15.07.16 18:58

Ví někdo, kolik je poštovné za tričko Poraďte,děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: uska®
Datum: 19.06.16 20:22

Napřed si rozmyslete jak chcete tričko poslat a pak si je zabalené zvážíte a dle ceníku pošty si najdete Kč.

http://www.kurzy.cz/ceska-posta/cenik.htm

doplněno 19.06.16 20:30:

Aha - ale to jste nějak opomněla do otázky vložit, je to podstatný údaj, který mění situaci. Zde je triko zdarma.

Datum: 19.06.16 20:29

To vím taky, ale já myslím tričko za odměnu na tomto webu.

Datum: 19.06.16 23:25

já vím, pak mi to došlo, omlouvám se

Datum: 19.06.16 20:28

poštovné vychází jako nejlevnější doporučený dopis, cca 40kč. Pokud myslíte tričko z Poradte.cz tak u toho poštovné neplatíte. :)

Datum: 19.06.16 20:30

Fakt, tak dík.

Datum: 15.07.16 17:22

Jo tričko je zdarma, ale nečekejte, že vám přijde za týden. Já na něj čekám už asi půl roku.

Datum: 15.07.16 18:58

je to těžké...

admin zřejmě musí zadat objednávku pro nějakou firmu, která dělá sítotisk. Ta firma (nebo admin) musí koupit trička různých velikostí, a barev, (podle přání uživatelů poradny) a najít starou síť s logem Poradte, nebo ji znovu nasvítit, namíchat barvy a tlačit... na tmavé tričko světlou barvou, na světlé tmavou. Teda je kolem toho práce dost.

Není rentabilní tisknout jen pár kousků... někdy to také trvá, než se sejde více zájemců o tričko, nebo mikinu.

Trpělivost přináší i trička...

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.