Počet odpovědí - info v rámečku

Od: Datum: 22.03.13 13:45 odpovědí: 10 změna: 23.03.13 07:05

Všiml jsem si, že se změnilo počítadlo odpovědí, ukazuje se tam toho trochu víc:

190 ohodnocených odpovědí z 1.702/rok,
celkem 190 z 1.701,
hodnost Kandidát věd

Chci se zeptat, jaký má to rozšíření význam? Ne že by mi to nějak vadilo, ale ta stará stručnější verze se mi zdála přehlednější...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 22.03.13 13:54

Přehlednější informatika*palec*Děkujeme.

Od: mowla*
Datum: 22.03.13 16:06

Já si toho - pravděpodobně, všimnul hned po (Adminem) provedené změně, v cca 8:00 dnes.

Máš pravdu, že přehled je méně výrazný (což mi nevadí), ale pravděpodobně dojde ke snížení počtu dotazů rádců na ´mizení´ ohodnocených odpovědí - je zřetelné, že ohodnocení odpovědí nemizí, ale už prostě nespadá do období právě uplynulých 365 dnů, ale do dávnější doby...

:-D

Datum: 22.03.13 19:31

přesně tak, těch dotazů bylo snad čím dál víc resp ani po letech jich neubývá a už jsem si i párkrát vyslechnul jaké jsem chrochro, že si dávám tu práci a odmazávám to... *zed*

takhle by to mohlo všechny nakopnout, co a jak...

co se týká formulace: x ohodnocených odpovědí z xxx/rok je kvůli omezenému místu, cokoliv bylo delší a přelilo se na další řádek a zase to bylo méně přehledné... problém je v těch co mají ohodnocených více než 1tis/rok *smich*

Možná se mi za pár dnů rozleží a vymyslím to lépe :) Čekal jsem větší úspěch avataru ve vnitřní poště (při čtení) než tenhle řádek :-D

Od: mowla*
Datum: 22.03.13 20:26

Omlouvám se za chaos způsobený "přelitím"... *smich*

Avataru v poště jsem si (dosud) nevšiml - ´nikdo mi ne(na)píše´... *plac**smich*

doplněno 22.03.13 20:30:

Jen - možná by pomohla náhrada slova "ohodnocených" slovem "dobrých", vysvětlení je stejně v prvním řádku na ´Statistice´.

Datum: 22.03.13 18:29

těch dotazů o ztrácejícím se hodnocení je tu stále dost...
napadlo mne, zda by nebylo lépe pochopitelné text 190 ohodnocených odpovědí z 1.702 /rok,
nahradit textem 190 ohodnocených odpovědí z 1.702 za posledních 365 dní
celkem 190 z 1701
nebo za posledních 365 dní ohodnocených 190 z 1702
celkem 190 z 1701
doplněno 22.03.13 18:35:

formátováním neprošly barvy, tak obrázek

Datum: 22.03.13 18:42

Také jsem si všimla. *palec* Podle mne je to správné rozhodnutí. Když znáte pravidla, tak stačí jediné mrknutí a nemusíte bádat. Praivo, já si myslím, že právě kvůli té stručnější verzi zde byla čas od času otázka, proč body klesají a tak podobně. Takhle je jasné, kolikrát kdo odpodpověděl a kolikrát byl ohodnocen. Mně se to líbí.

Datum: 22.03.13 19:27

JJ J eto OK,Ježe škoda že jsem nepočkal s dotazem déle,pak bych se nemusel dotazovat,bo by to vyplynulo samo. Díky za úpravu*palec*

Od: hop®
Datum: 22.03.13 20:27

Zobrazení ohodnocených odpovědí na tomto místě je podle mne zbytečné, podobně jako avatar ve vnitřní poště.

Pokud chci zjistit podrobnosti o svém "účtu", najedu si třeba na "Moji stránku" nebo "Statistiku". Místo počtů odpovědí bych uvítal spíše procento ohodnocených, abych měl možnost stálé kontroly, jestli se zbytečně nevykecávám...

Pokud si s někým dopisuji ve vnitřní poště většinou vím o koho jde...

Již zde padly návrhy na užitečnější úpravy - jen můj názor...

Datum: 22.03.13 20:38

S těmi procenty souhlasím, taky by se mi to hodilo.

Datum: 23.03.13 07:05

tisíc pohledů, tisíce užitečnějších úprav - tedy alespoň si to myslíme *mala*

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.