Problém s odesíláním příspěvků

Od: Datum: 21.07.16 20:00 odpovědí: 11 změna: 22.07.16 14:17

Dobrý večer,

právě jsem si všimla jedné zvláštní věci - před chvílí jsem odeslala jeden příspěvek do diskuze; stále se tam ovšem neobjevuje, avšak v náhledu vidět je. Viz obrázky:

Čím to může být?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.07.16 21:47
Občas se stane, že se příspěvek neulozi. Je to zřídka a dosud nikdo nebyl schopen neulozeny příspěvek replikovat, aby se dala chyba najít..
Datum: 21.07.16 22:11

Díky, mně se to ještě nestalo. Co se mi ale stává hodně často, je špatné načítání kladného hodnocení (tj. když chci někomu udělit kladný bod). *nevi* Kolikrát to trvá i několik minut; myslím ale, že se zatím vždy nakonec načetl.

Datum: 21.07.16 22:34
To proběhne určitě do 5 sec, asi se jen nevrátí potvrzení, ale to už nemá vliv.
Datum: 22.07.16 04:41
Protože dost často smolím příspěvek na mobilu, a to je pro moje prsty pomalejší, píši ho proto nanečisto, do notesu. Mám tak možnost při psaní brouzdat po webu, korigovat text, dělat při psaní i dlouhé pauzy, telefonovat, prostě používat tu chytrou krabičku...
Hotový text, opravený (a zbavený některých nesmyslných slov od nápovědy) vkládám do poradny prostým kopírováním.
.
Dělám to proto, že jsem v minulosti vícekrát pracně napsal i dlouhý text, a po stlačení Vložit se příspěvek z nějakých příčin nevložil. Třeba byl problém se sítí, s dosahem, bůhví, prostě byl fuč. A mne napadla nepěkná slova...
Dlouhé příspěvky v současnosti píši nanečisto do poznámky i na NB, a mažu až po kontrole, zda se vložily.
.
Je pravdou, že moje kopie adminovi nepomůže k zjištění případné chyby na této poradně. Neztracený text ale může po opakovaném vložení pomoci potřebnému, a také mé pohodě.
Od: ben®
Datum: 22.07.16 07:09

Dobrý den, já jenom k tomu "točícímu se kolečku", které je občas vidět po udělení kladného hodnocení (bodu). Nemusite čekat a můžete ze stránky odejít - když se tam hned vrátíte, tak tam bod už bude.

Také tam můžete zůstat a stránku jen znovu načíst. Zdravím!

Datum: 22.07.16 13:17

Já jsem už to také zjistila, ale... znepokojuje mě to. :-D

Datum: 22.07.16 07:26

Zaujala mě jedna věc. Modré pole vlevo z kopírované stránky, u druhého obrázku - ,,rubriky poradny,,. nemáte tam zaškrtnuté okénka. Není to tím?

Volná diskuze je až dole, tak se na to koukněte.

doplněno 22.07.16 13:30:

Ohledně připisování bodů, jedna z možnosti dlouhého načítání je bod pro neregistrovaného přispěvovatele.

Protože to je stejně ztracený bod, snažím spíše bodovat zaregistrované. Ale někdy se člověk u dobré odpovědi stejně přehlídne /zapomene/.

Datum: 22.07.16 13:16

Ano, je to zvláštní - teď jsem opět najela na danou stránku, a všechna okénka byla zaškrtnutá. *nevi* Abych řekla pravdu, nikdy jsem tomu nevěnovala pozornost, ale možná máte pravdu (?)

Datum: 22.07.16 13:48
Není. Určitě potěší i neregistrovaneho a pokud se později zaregistruje připíšou se mu dodatečně.
doplněno 22.07.16 13:57: To ne. Musí být dodrženo pár věcí, aby se mu příspěvky označily za jeho.
Datum: 22.07.16 13:51

I když se třeba zaregistruje pod jinou přezdívkou?

Datum: 22.07.16 14:17

Aha, tak není až tak ztracený? Také jsem si někdy říkala, že toho neregistrovaného potěší, já vím, že se o nic nejedná, jsou důležitější věci.

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.