Dodatečná oprava pravopisu

Od: Datum: 27.02.13 10:56 odpovědí: 4 změna: 27.02.13 14:27

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, poprosit, zda by bylo možné umožnit dodatečnou opravu gramatických chyb našich dílek? Občas se mi povede do nebe volající překlep, a třeba na jiné stránce ( kaktusovém fóru ) je tam ,,dodatečná úprava příspěvku,, tam funguje vše v pohodě. Táži se jako naprostý laik, nejsav vzdělán ve tvoření, či údržbě int.str. Děkuji Uki.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.02.13 14:02
avatar

Ono asi nejde odlišit dodatečnoui úpravu pravopisu od dodatečné úpravy smyslu otázky. Což je asi dobrý důvod, proč to tu admin nechce připustit.

Já to řeším tak, že si všechno po sobě přečtu, opravím chyby, přečtu, opravím chyby, přečtu, opravím chyby... pak odešlu a stejně mi občas něco uteče. No a?

doplněno 27.02.13 14:12:

Možná by kompromisní řešení bylo zamknout otázku až po první odpovědi - ale nechme to adminovi, ten má větší hlavu :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.02.13 14:11
avatar
ano to je ten duvod. Nekdo by nekoho "napadnul" nebo dal zavadejici odpoved, ostatni na to reagovali a on zakamufloval...:)
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.02.13 14:18

hm, tak to mě vůbec nenapadlo, takové kličky

Od: ben®
Datum: 27.02.13 14:27
avatar

Dobrý den, i já se snažím vkládat příspěvky bez chyb, ale občas něco přehlédnu. Také si to pak po sobě přečtu, zkontroluji "i" a "y" a nejdříve volím "Zobrazit náhled". Zjistil jsem, že si občas pletu na klávesnici písmeno "a" s "e" - jenom nevím proč (věk nebo mozková nedostatečnost=?).

Když ale vidím, jak jsou psány některé dotazy, tak jsem rád, že jsem chodil do školy. Někteří lidé patrně nemají ani snahu psát česky a srozumitelně (chudák Čapek s Poláčkem). Ale, jinak jsem tolerance sama a drobnosti odpouštím a doufám, že bude odpuštěno i mé osobě. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.