Hledám otce

Od: Datum: 15.03.16 15:39 odpovědí: 11 změna: 22.03.16 08:48

Dobrý den,

nevím přesně, jak to zde funguje, ale dívala jsem se na pár otázek a odpovědí a někdo tu zřejmě umí vyhledat osobu, kterou bych po 40 letech ráda našla. Jestli mi umí někdo pomoci, napíšu sem potom jméno a datum narození mého otce, kterého

se snažím najít.

Moc děkuji za odpověď Lenka


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.03.16 15:47
avatar

Umí to každý, kdo má přístup do evidence obyvatel. Tedy Policie, BIS a jiné státní orgány. Když se nenajde nikdo tady, tak zkuste přes známosti.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: baloo
Datum: 21.03.16 21:32
ahoj já hledám 12 let Báru Dvořákovou z Českého Meziříčí.Se odstěhovali a já nevím kam.Zdeněk Hložek 730637665
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.03.16 17:09

Pokud nepomohou známí nebo příbuzní, tak jenom se jménem a rodným číslem toho moc nezjistíte. Já svého otce našla přes živnostenský rejstřík ( nevěděla jsem, že podniká, ale zkusila jsem tam zadat jeho údaje a vyšlo to), tam je psaná adresa firmy, adresu jsem zadala do katastru nemovitostí, majitelkou domu je jeho nová žena a pak už jsem ji tak dlouho otravovala přes Facebook, až mi napsala ( prý s jeho souhlasem) otcovo telefonní číslo. Trvalo mi to pět let. Teď už půl roku sbírám odvahu mu zavolat, přemýšlím, co mu řeknu, co mi třeba odpoví a pořád se k tomu nemůžu odhodlat.

Takže abyste potom nelitovala.

Lucie

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.03.16 17:36

Je mi 37 let a svého otce jsem nikdy neviděla. Když mi bylo 20 let, tak telefonoval, že by se chtěl sejít a popovídat si, tenkrát jsem byla mladá a hloupá a odmítla. Když mi před pár lety umřela mamka a bratr zemřel při autonehodě, tak jsem zůstala tak nějak sama a teď strašně lituju, že jsem tenkrát byla tak tvrdohlavá. Doufám, že ještě není pozdě a najdu ho. Vím, že můžu na matrice vyplnit formulář o hledané osobě, zaplatit 500,- a tam to pošlou na ministerstvo vnitra, pokud bude v jejich registru,tak mu pošlou dopis, že ho chci kontaktovat a bude jen na něm, jestli se mi ozve zpět. Ale vůbec netuším, jak dlouho tohle všechno ministerstvu trvá a jestli to bude úspěšné, tak to ještě zkouším jinde, kde se dá.

Datum: 15.03.16 19:18

Pokud se někdy chtěl sejít, tak máte napůl vyhráno. Rozhodně bych tu matriku nezatracovala, když o něm nic jiného nevíte.

Ještě bych zkusila sociální sítě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.03.16 19:19
avatar

Dobrý den, Lenko, po registraci už můžete použít vnitřní poštu.

Napište uživateli @GotrekZagary, sdělte mu vše, co o svém otci víte.

(Abyste nemusela nic zveřejňovat zde v otázce.)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.03.16 18:30
avatar

Zkuste Červený kříž.Ten ho určitě najde a pokud se bude chtít s Vámi setkat,máte vyhráno.Pokud ale se s Vámi nebude chtít spojit,budete muset najít jiný způsob.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.03.16 18:56
avatar

Omlouvám se, že využiji této otázky. Mám nevlastní sestru, nevím kdy se narodila. Znám její poslední příjmení, ale to není jisté, protože se pořád rozváděla a zase vdávala. Neviděla jsem ji 25 let. Nevím jestli je živá, byla těžce nemocná. Moje matka ji odepsala a nechtěla o ní slyšet a nesměla jsem o ní mluvit. Teď už nežije ani moje matka a nemám koho se zeptat. Myslíte si, že by bylo možné ji nějak najít?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.03.16 00:59
avatar

Suzymon,

zkuste napsat Gotrekovi.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 22.03.16 08:48
avatar

Ivzes, díky, už jsem mu včera napsala. Ale mám tak chabé informace, že to bude spíše zázrak, jestli ji najde. A podle mne už bude nejspíš mrtvá. Ale i to by šlo asi zjistit. Já ani nemám nejmenší tušení, kde bydlela.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.03.16 19:14
Už jsem ho našla a moc tímto děkuji gotrekzagary za pomoc,táta se mi ozval zpět a už plánujeme setkání.Všem,co se snaží někoho najít,přeju hodně štěstí.

 

 

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.