Léčitelka paní Nagyová

Od: Datum: 09.01.16 09:36 odpovědí: 8 změna: 08.02.16 23:23

Je možné získat adresu nebo spojení na výše uvedenou léčitelku? Nevím v které části Prahy bydlí, Chci zachovat anonymitu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pt®
Datum: 09.01.16 14:11

Já Vám poradím, pokud se necítíte zdráv, tak jděte k lékaři a ne k léčiteli. Už se to zde rozebíralo vícekrát. Chápu, že tonoucí se stébla chytá, ale stéblo Vás neudrží nad vodou, ale utopíte se. (to jen takový příklad).

Datum: 09.01.16 16:04

Jde opravdu o léčitelku, nemyslíte tu velmi dobrou sportovní lékařku a ortopédku, která léčí i alternativně?

Datum: 12.01.16 13:12

Má se jednat o léčitelku, která není nikde zaregistrovaná, takže neznám žádné údaje o ní, jak jsou s ní spokojeni její zakazníci

Datum: 12.01.16 16:59

I já bych radila dát přednost lékaři.

Pokud jste rozhodnut pro léčitelku, pak jen takovou,

o níž není problém sehnat informace.

Datum: 19.01.16 10:52

To je to o co se mi jedná, že se mi nedaří o ní dostat jakékoliv informace, Zřejmě není registrována mezi léčiteli. Takže to bude obtížné také pro vás

Datum: 08.02.16 23:23

Zdá se, že jsem se nevyjádřila jednoznačně:

Nedají-li se o komkoliv sehnat žádné informace,

byla bych opatrná. Jděte radši k lékaři.

Od: pt®
Datum: 19.01.16 10:55

Nevím, proč hledáte alternativu léčitele místo lékaře. Komu není rady, tomu není pomoci. K léčiteli bych já osobně nikdy nešla, nejsou to odborníci, ale inkasují peníze. Když něco zanedbáte na jejich popud, nenesou zodpovědnost.

Datum: 12.01.16 17:16

Dej si pozor, převážná většina jsou šarlatáni, kteří zneužívají lidské touhy po zdraví a jestli někde čteš dobré reference, věř, že si to v řadě případů píší samil

Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.